clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Wiosenne porządki. Ile kosztuję upiększenie balkonu?

Maj to najlepszy okres na sadzenie i przesadzanie kwiatów. Zadbaj o swój balkon i ogród tak, żeby podczas ciepłych czerwcowych dni był oazą spokoju i relaksu dla całej rodziny. Na wszystkie przyjemności pożyczysz w pożyczce plus także nie ograniczaj się do minimum. Realizuj wiosenne potrzeby już dziś.

 

 

 

 

Balkon pełen kwiatów

Potrzebujesz:

– 4 doniczek i 8  haczyków balkonowych – 1 szt. Doniczki 3,20 zł haczyk 1,20 zł za sztukę

– 2 donic wiszących – 15 zł sztuka;

– 10 l ziemi – 5 zł za 10 kg;

– kwiaty do zasadzenia. Proponujemy 8 sztuk pelargonii wiszącej – każda po 6 zł za sztukę i do tego piękną i pachnącą komarzyce 4 sztuk 4 zł za każdą;

– rękawice do ziemi – 2 zł para;

– mała łopatka do zasadzania kwiatów – 12 zł;

 

Co dalej?

Ziemię rozsyp do donic – w pierwszej kolejności zasyp donice do połowy. A następnie włóż kwiaty – pomiędzy pelargoniami posadź komarzyce. Dosyp tyle ziemi, żeby doniczki miały jeszcze 5 cm odstępu od zakończenia. Dzięki temu podczas podlewania woda nie będzie się wylewała i brudziła balkonu.

 

Pielęgnacja regeneracja

Początkowo ważne żeby kwiaty się przyjęły w nowych warunkach – dlatego tez powinny być podlewane codziennie letnią wodą zasilanie kwiatów jest bardzo istotne dlatego warto zainwestować w odżywkę do roślin pnących i podlewać 1 raz dziennie taką mikstura witaminową.

Po 3 tygodniach Twój balkon za niecałe 100 zł będzie wyglądał jak z bajki a ty i Twoja rodzina będziecie mogli spędzać milo czas na powietrzu.

 

Twój balkon może zachwycać i być na plus – o ile ty mądrze zainwestujesz pożyczone pieniądze.

 

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: