15.04.2019

Wielkanocny rabat od zająca specjalnie dla naszych Klientów – pożyczka za 0zł!

Wielkanocny rabat od zająca specjalnie dla naszych Klientów – pożyczka za 0zł!

Zbliżają się Święta Wielkanocne, które wiążą się nie tylko z magicznym czasem spędzonym w rodzinnym gronie, ale również z wydatkami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to duże obciążenie domowego budżetu, dlatego przygotowaliśmy promocję zarówno dla nowych Klientów, jak i dla lojalnych!

O tym, że przeciętna polska rodzina na Święta Wielkanocne 2019 wyda jeszcze więcej niż w ubiegłym roku wspominaliśmy już w artykule poświęconym wydatkom na Wielkanoc. Nie ma więc nic dziwnego tym, że koszty związane z przygotowaniami do Wielkanocy mogą się okazać zbyt dużym obciążeniem dla domowego budżetu. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nasza promocja prosto od zająca – darmowa pożyczka do 2000 zł dla nowych klientów!

Świąteczna darmowa pożyczka

Z organizacją Świąt Wielkanocnych wiążą się nie tylko wydatki na jedzenie – chociaż już te mogą nas przerosnąć, jeżeli będziemy w swoim domu gościć całą rodzinę, nie tylko najbliższą. Oprócz tego z okazji Wielkanocy wręcza się również prezenty – ich zakup również wymaga gotówki. To duże obciążenie dla naszych finansów, które może przekroczyć nasze możliwości. Jeżeli właśnie z takim problemem się zmagamy, to Wielkanocna darmowa pożyczka przychodzi z pomocą! Korzystając z naszej promocji prosto od zająca można pożyczyć kwotę do 2000 złotych całkowicie za darmo. Na zwrot pożyczki mamy aż 30 dni.

Z promocji można skorzystać w bardzo prosty sposób – wystarczy wypełnić wniosek, zweryfikować swoje dane wykonując w tym celu przelew weryfikacyjny, poczekać na decyzję i cieszyć się dodatkową gotówką!

Rabat od zająca dla lojalnych Klientów!

Przygotowaliśmy również rabat dla naszych lojalnych Klientów! Z myślą o Świętach Wielkanocnych obcinamy koszty pożyczki aż o 30%. Rabat dotyczy pożyczki do 2500 złotych, co z pewnością pomoże w finansowych przygotowaniach do świąt. Wówczas nie będziemy musieli z niczego rezygnować, jeżeli powodem tej rezygnacji miały być pieniądze. Pożyczaj na święta i nie martw się finansami!

Podobne artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły