15.04.2019

Wielkanocny rabat od zająca specjalnie dla naszych Klientów – pożyczka za 0zł!

Wielkanocny rabat od zająca specjalnie dla naszych Klientów – pożyczka za 0zł!

Zbliżają się Święta Wielkanocne, które wiążą się nie tylko z magicznym czasem spędzonym w rodzinnym gronie, ale również z wydatkami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to duże obciążenie domowego budżetu, dlatego przygotowaliśmy promocję zarówno dla nowych Klientów, jak i dla lojalnych!

O tym, że przeciętna polska rodzina na Święta Wielkanocne 2019 wyda jeszcze więcej niż w ubiegłym roku wspominaliśmy już w artykule poświęconym wydatkom na Wielkanoc. Nie ma więc nic dziwnego tym, że koszty związane z przygotowaniami do Wielkanocy mogą się okazać zbyt dużym obciążeniem dla domowego budżetu. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nasza promocja prosto od zająca – darmowa pożyczka do 2000 zł dla nowych klientów!

Świąteczna darmowa pożyczka

Z organizacją Świąt Wielkanocnych wiążą się nie tylko wydatki na jedzenie – chociaż już te mogą nas przerosnąć, jeżeli będziemy w swoim domu gościć całą rodzinę, nie tylko najbliższą. Oprócz tego z okazji Wielkanocy wręcza się również prezenty – ich zakup również wymaga gotówki. To duże obciążenie dla naszych finansów, które może przekroczyć nasze możliwości. Jeżeli właśnie z takim problemem się zmagamy, to Wielkanocna darmowa pożyczka przychodzi z pomocą! Korzystając z naszej promocji prosto od zająca można pożyczyć kwotę do 2000 złotych całkowicie za darmo. Na zwrot pożyczki mamy aż 30 dni.

Z promocji można skorzystać w bardzo prosty sposób – wystarczy wypełnić wniosek, zweryfikować swoje dane wykonując w tym celu przelew weryfikacyjny, poczekać na decyzję i cieszyć się dodatkową gotówką!

Rabat od zająca dla lojalnych Klientów!

Przygotowaliśmy również rabat dla naszych lojalnych Klientów! Z myślą o Świętach Wielkanocnych obcinamy koszty pożyczki aż o 30%. Rabat dotyczy pożyczki do 2500 złotych, co z pewnością pomoże w finansowych przygotowaniach do świąt. Wówczas nie będziemy musieli z niczego rezygnować, jeżeli powodem tej rezygnacji miały być pieniądze. Pożyczaj na święta i nie martw się finansami!

Podobne artykuły

Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
Pieniądze przez internet – bezpieczne pożyczanie

Pieniądze przez internet – ich pożyczanie wymaga sporej świadomości i odpowiedzialności, zawsze wiąże się także z pewnym ryzykiem. Aby je ograniczyć, należy bardzo starannie wybrać ofertę pożyczki, zapoznać się z zasadami jej udzielania oraz sprawdzić status firmy, która za nią stoi. W dzisiejszych czasach o dodatkową gotówkę możemy wnioskować nie tylko do banków, lecz także […]

25.03.2021Pokaż więcej
Kwota pożyczki
100015000
Termin spłaty
5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
    01.01.2021
    0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

Polecane artykuły