clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Wielkanocny rabat od zająca specjalnie dla naszych Klientów – pożyczka za 0zł!

Wielkanocny rabat od zająca specjalnie dla naszych Klientów – pożyczka za 0zł!

Zbliżają się Święta Wielkanocne, które wiążą się nie tylko z magicznym czasem spędzonym w rodzinnym gronie, ale również z wydatkami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to duże obciążenie domowego budżetu, dlatego przygotowaliśmy promocję zarówno dla nowych Klientów, jak i dla lojalnych!

O tym, że przeciętna polska rodzina na Święta Wielkanocne 2019 wyda jeszcze więcej niż w ubiegłym roku wspominaliśmy już w artykule poświęconym wydatkom na Wielkanoc. Nie ma więc nic dziwnego tym, że koszty związane z przygotowaniami do Wielkanocy mogą się okazać zbyt dużym obciążeniem dla domowego budżetu. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nasza promocja prosto od zająca – darmowa pożyczka do 2000 zł dla nowych klientów!

Świąteczna darmowa pożyczka

Z organizacją Świąt Wielkanocnych wiążą się nie tylko wydatki na jedzenie – chociaż już te mogą nas przerosnąć, jeżeli będziemy w swoim domu gościć całą rodzinę, nie tylko najbliższą. Oprócz tego z okazji Wielkanocy wręcza się również prezenty – ich zakup również wymaga gotówki. To duże obciążenie dla naszych finansów, które może przekroczyć nasze możliwości. Jeżeli właśnie z takim problemem się zmagamy, to Wielkanocna darmowa pożyczka przychodzi z pomocą! Korzystając z naszej promocji prosto od zająca można pożyczyć kwotę do 2000 złotych całkowicie za darmo. Na zwrot pożyczki mamy aż 30 dni.

Z promocji można skorzystać w bardzo prosty sposób – wystarczy wypełnić wniosek, zweryfikować swoje dane wykonując w tym celu przelew weryfikacyjny, poczekać na decyzję i cieszyć się dodatkową gotówką!

Rabat od zająca dla lojalnych Klientów!

Przygotowaliśmy również rabat dla naszych lojalnych Klientów! Z myślą o Świętach Wielkanocnych obcinamy koszty pożyczki aż o 30%. Rabat dotyczy pożyczki do 2500 złotych, co z pewnością pomoże w finansowych przygotowaniach do świąt. Wówczas nie będziemy musieli z niczego rezygnować, jeżeli powodem tej rezygnacji miały być pieniądze. Pożyczaj na święta i nie martw się finansami!

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: