25.03.2021

Wakacyjny wyjazd – jak na nim zaoszczędzić?

Okres wiosenny to najlepszy czas, aby zacząć planować, gdzie i kiedy wybierzemy się na letnie wakacje. Wczesne zaplanowanie wyjazdu pozwoli nie tylko ze spokojem oczekiwać upragnionego urlopu, ale także sporo zaoszczędzić na jego kosztach. Rezerwując z odpowiednim wyprzedzeniem wakacyjny wyjazd mamy bowiem szansę skorzystania z atrakcyjnych promocji i zniżek.

Wakacyjny wyjazd na własną rękę czy z biurem podróży?

Wakacyjny wyjazd możemy zaplanować zarówno samodzielnie i we własnym zakresie. Samodzielne planowanie wakacji to doskonały wybór dla osób, które chcą mieć swobodę w spędzaniu czasu oraz mają specyficzne, dobrze uświadomione wymagania.

Wakacje z biurem podróży z kolei będą świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poświęcić minimum czasu i energii na kwestie organizacyjne. Tylko jedna wizyta w biurze podróży wystarczy, aby zarezerwować wymarzony wyjazd oraz dostosować jego specyfikę do własnych preferencji. Wbrew pozorom, wyjazd z biurem nie musi być także opcją mniej atrakcyjną cenowo od jego organizowania we własnym zakresie. Biura często organizują atrakcyjne promocje first i last minute, które pozwalają naprawdę niskim kosztem cieszyć się z wakacyjnego urlopu w wymarzonej destynacji. Takie promocje wymagają jednak uiszczenia kosztów wyjazdu od ręki, gdyż są ograniczone zarówno cenowo, jak i ilościowo.

Skąd wziąć pieniądze na rezerwację wymarzonych wakacji?

Sporym utrudnieniem w skorzystaniu z atrakcyjnych promocji na wakacyjne wyjazdy może być brak gotówki. Jeszcze kilkanaście lat temu taka sytuacja najczęściej wiązała się z koniecznością rezygnacji z planów lub rezerwacją wybranej oferty w sporo wyższej cenie. Dziś nie jest to na szczęście konieczne! W planowaniu wakacji oraz oszczędzaniu na ich koszcie pomagają bowiem szybkie pożyczki gotówkowe dostępne m. in. w ofercie firmy Pożyczka Plus.

Pod adresem: https://pozyczkaplus.pl/ można zapoznać się z dokładnymi zasadami udzielania pożyczek oraz sprawdzić aktualne promocje dostępne zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Każda pożyczka gotówkowa za pośrednictwem strony www jest udzielana w ciągu kilku do kilkunastu minut. To pozwala szybko uzyskać dostęp do potrzebnej gotówki, zarezerwować wybraną wakacyjną usługę. W  rezultacie można sporo zaoszczędzić na kosztach letnich wojaży, co doceni każda oszczędna osoba.

Podobne artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
Kwota pożyczki
100015000
Termin spłaty
5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
    01.01.2021
    0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

Polecane artykuły