09.09.2019

Wakacje last minute we wrześniu z pożyczką za 0zł!

Jeżeli w tym roku Twoja wakacyjna wycieczka nie doszła do skutku, to jeszcze nic straconego! Wciąż możesz się zdecydować na wakacje swoich marzeń, wybierając ofertę last minute. Skorzystaj z naszej promocji i pożyczaj taniej na wakacje last minute!

Niewątpliwie szczytem sezonu wakacyjnego możemy nazwać lipiec i sierpień. W tym okresie zdecydowanie najczęściej wybieramy się na wakacje. Nie oznacza to jednak, że wakacje na przykład we wrześniu będą złym pomysłem. Wręcz przeciwnie – w tym okresie ceny wycieczek są już zdecydowanie niższe, a wybór ofert wciąż ogromny. Co więcej, decydując się na wakacje last minute we wrześniu wcale nie musimy rezygnować ze słońca i z beztroskiego wylegiwania się na plaży.

Wakacje last minute z pożyczką za 0 złotych!

promocja wakacje last minutePierwsza darmowa pożyczka to oferta promocyjna skierowana do nowych Klientów, którzy dopiero pierwszy raz decydują się na pożyczanie online. Na stronie www.pozyczkaplus.pl nowi Klienci mają możliwość zawnioskowania nawet o kwotę 3000 złotych. To z pewnością pozwoli na słoneczne wakacje last minute, jeżeli tylko potrzebujemy naładować baterię. A przecież czasami każdy z nas potrzebuje odpoczynku.

Gdzie można się wybrać na wakacje last minute we wrześniu? W tym okresie możemy cieszyć się piękną pogodą w wielu zakątkach świata. I wcale nie chodzi tu tylko i wyłącznie o kierunki podróży określane jako egzotyka. Ładną pogodę zastaniemy również w krajach europejskich. Mowa tu o Grecji, czy Turcji. W tych miejscach z pewnością podniesiemy poziom witaminy D3 w naszym organizmie!

Druga pożyczka AŻ 35% taniej!

Nasze wakacyjne szaleństwo pomoże również sfinansować druga pożyczka, której koszty zostały obcięte aż o 35%! To doskonała okazja żeby pożyczać taniej i naładować baterie przed zimą. Z promocji mogą skorzystać Klienci, którzy terminowo spłacili pierwszą pożyczkę. Wówczas mamy możliwość zawnioskowania o drugą na kwotę maksymalnie 3500 złotych, co daje nam oszczędność nawet około 345 złotych! Takie rozwiązanie zdecydowanie się opłaca. Nie zwlekaj i pożyczaj taniej! Promocja trwa do 12.09 roku.

Podobne artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły