clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Wakacje last minute we wrześniu z pożyczką za 0zł!

Jeżeli w tym roku Twoja wakacyjna wycieczka nie doszła do skutku, to jeszcze nic straconego! Wciąż możesz się zdecydować na wakacje swoich marzeń, wybierając ofertę last minute. Skorzystaj z naszej promocji i pożyczaj taniej na wakacje last minute!

Niewątpliwie szczytem sezonu wakacyjnego możemy nazwać lipiec i sierpień. W tym okresie zdecydowanie najczęściej wybieramy się na wakacje. Nie oznacza to jednak, że wakacje na przykład we wrześniu będą złym pomysłem. Wręcz przeciwnie – w tym okresie ceny wycieczek są już zdecydowanie niższe, a wybór ofert wciąż ogromny. Co więcej, decydując się na wakacje last minute we wrześniu wcale nie musimy rezygnować ze słońca i z beztroskiego wylegiwania się na plaży.

Wakacje last minute z pożyczką za 0 złotych!

promocja wakacje last minutePierwsza darmowa pożyczka to oferta promocyjna skierowana do nowych Klientów, którzy dopiero pierwszy raz decydują się na pożyczanie online. Na stronie www.pozyczkaplus.pl nowi Klienci mają możliwość zawnioskowania nawet o kwotę 3000 złotych. To z pewnością pozwoli na słoneczne wakacje last minute, jeżeli tylko potrzebujemy naładować baterię. A przecież czasami każdy z nas potrzebuje odpoczynku.

Gdzie można się wybrać na wakacje last minute we wrześniu? W tym okresie możemy cieszyć się piękną pogodą w wielu zakątkach świata. I wcale nie chodzi tu tylko i wyłącznie o kierunki podróży określane jako egzotyka. Ładną pogodę zastaniemy również w krajach europejskich. Mowa tu o Grecji, czy Turcji. W tych miejscach z pewnością podniesiemy poziom witaminy D3 w naszym organizmie!

Druga pożyczka AŻ 35% taniej!

Nasze wakacyjne szaleństwo pomoże również sfinansować druga pożyczka, której koszty zostały obcięte aż o 35%! To doskonała okazja żeby pożyczać taniej i naładować baterie przed zimą. Z promocji mogą skorzystać Klienci, którzy terminowo spłacili pierwszą pożyczkę. Wówczas mamy możliwość zawnioskowania o drugą na kwotę maksymalnie 3500 złotych, co daje nam oszczędność nawet około 345 złotych! Takie rozwiązanie zdecydowanie się opłaca. Nie zwlekaj i pożyczaj taniej! Promocja trwa do 12.09 roku.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: