12.08.2019

W Góry czy na Mazury? Skorzystaj z promocji i zaszalej w weekend!

Sierpniowy długi weekend to doskonała okazja do tego, żeby pozwolić sobie jeszcze na chwilę wytchnienia. Zdecydowanie warto z niej skorzystać. Tym bardziej, że wcale nie musimy się martwić o gotówkę – ją zapewni Pożyczka Plus, i to w promocyjnej cenie!

Pierwsza pożyczka za darmo i druga aż 35% taniej to promocyjne oferty na stronie PozyczkaPlus.pl, które pomogą sfinansować długi weekend, czy inne plany. Dzięki obniżonym kosztom pożyczki możemy nie tylko pożyczać taniej i przez to więcej pieniędzy zostaje w naszym portfelu, to również dysponujemy ekstra gotówką. A to niewątpliwie się przyda, jeżeli na naszym koncie nie widnieje taka suma, jaką chcielibyśmy widzieć. Rozpocznij długi weekend bez troski o swoje finanse!

Pierwsza pożyczka za darmo na długi weekend!

Zawsze, kiedy słyszymy, że coś jest darmowe to zapala się w naszej głowie czerwona lampka. Bo przecież życie już nas nauczyło, że nie ma nic za darmo. A tymczasem nic bardziej mylnego – korzystając z oferty PożyczkiPlus rzeczywiście możemy wziąć pierwszą pożyczkę za darmo. Oznacza to, że jeśli pożyczymy przykładowo 1000 złotych, to dokładnie taką kwotę powinniśmy oddać. Bez żadnych ukrytych kosztów. To naprawdę takie proste!

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 3000 złotych, a okres, na jaki mamy możliwość pożyczyć pieniądze to 30 dni. To z pewnością umożliwi nam rodzinny wyjazd na długi weekend na przykład na Mazury. Trzeba przecież pamiętać, że odpoczynek jest ważny w życiu każdego człowieka, dlatego nie powinniśmy go sobie odmawiać.

Na długi weekend tniemy koszty drugiej pożyczki aż o 35%!

Jeżeli pierwsza pożyczkaPLUS to oferta, z której już mieliśmy okazję skorzystać, to aktualnie możemy zawnioskować o drugą AŻ 35% taniej! Taki rabat robi wrażenie, bo wiąże się z naprawdę dużą oszczędnością. Kwota, o którą możemy zawnioskować w tym przypadku to maksymalnie 3500 złotych. To wyruszasz w góry, czy na Mazury?

Promocja obowiązuje od 12.08 do 18.08.2019r. Regulamin dostępny tutaj.

Podobne artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
Kwota pożyczki
100015000
Termin spłaty
5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
    01.01.2021
    0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

Polecane artykuły