12.08.2019

W Góry czy na Mazury? Skorzystaj z promocji i zaszalej w weekend!

Sierpniowy długi weekend to doskonała okazja do tego, żeby pozwolić sobie jeszcze na chwilę wytchnienia. Zdecydowanie warto z niej skorzystać. Tym bardziej, że wcale nie musimy się martwić o gotówkę – ją zapewni Pożyczka Plus, i to w promocyjnej cenie!

Pierwsza pożyczka za darmo i druga aż 35% taniej to promocyjne oferty na stronie PozyczkaPlus.pl, które pomogą sfinansować długi weekend, czy inne plany. Dzięki obniżonym kosztom pożyczki możemy nie tylko pożyczać taniej i przez to więcej pieniędzy zostaje w naszym portfelu, to również dysponujemy ekstra gotówką. A to niewątpliwie się przyda, jeżeli na naszym koncie nie widnieje taka suma, jaką chcielibyśmy widzieć. Rozpocznij długi weekend bez troski o swoje finanse!

Pierwsza pożyczka za darmo na długi weekend!

Zawsze, kiedy słyszymy, że coś jest darmowe to zapala się w naszej głowie czerwona lampka. Bo przecież życie już nas nauczyło, że nie ma nic za darmo. A tymczasem nic bardziej mylnego – korzystając z oferty PożyczkiPlus rzeczywiście możemy wziąć pierwszą pożyczkę za darmo. Oznacza to, że jeśli pożyczymy przykładowo 1000 złotych, to dokładnie taką kwotę powinniśmy oddać. Bez żadnych ukrytych kosztów. To naprawdę takie proste!

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 3000 złotych, a okres, na jaki mamy możliwość pożyczyć pieniądze to 30 dni. To z pewnością umożliwi nam rodzinny wyjazd na długi weekend na przykład na Mazury. Trzeba przecież pamiętać, że odpoczynek jest ważny w życiu każdego człowieka, dlatego nie powinniśmy go sobie odmawiać.

Na długi weekend tniemy koszty drugiej pożyczki aż o 35%!

Jeżeli pierwsza pożyczkaPLUS to oferta, z której już mieliśmy okazję skorzystać, to aktualnie możemy zawnioskować o drugą AŻ 35% taniej! Taki rabat robi wrażenie, bo wiąże się z naprawdę dużą oszczędnością. Kwota, o którą możemy zawnioskować w tym przypadku to maksymalnie 3500 złotych. To wyruszasz w góry, czy na Mazury?

Promocja obowiązuje od 12.08 do 18.08.2019r. Regulamin dostępny tutaj.

Podobne artykuły

Poznaliśmy zwycięzcę konkursu „Wakacyjny PLAN na PLUS”

To wielka chwila! Po długim i ekscytującym okresie oczekiwania mamy przyjemność ogłosić zwycięzcę naszego konkursu „Wakacyjny PLAN na PLUS”, w którym do wygrania był bon o wartości 2000 zł do biura podróży ITAKA! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym konkursie i odpowiedzieli na pytanie “Jaka jest najważniejsza rzecz, którą musisz zabrać ze sobą na […]

25.09.2023Pokaż więcej
Jak do wniosku o pożyczkę dołączyć dokumenty potwierdzające Twój dochód? 

Wnioskując o wyższe kwoty pożyczek, możesz spotkać się z prośbą o załączenie dokumentu potwierdzającego Twój dochód. Rozumiemy, że nowa procedura może powodować pewne trudności, dlatego przygotowaliśmy szczegółową instrukcję, która krok po kroku wyjaśnia proces dodawania dokumentów zarówno na Twoim telefonie, jak i komputerze. W jaki sposób możesz potwierdzić swój dochód? Sprawdź w poniższej instrukcji!  Swój […]

19.07.2023Pokaż więcej
2022 – ROKIEM na PLUS dla naszych Klientów! 

Naszą misją, zgodnie z nazwą firmy jest oferowanie naszym Klientom samych PLUSów, dlatego Pożyczka PLUS umożliwia w swoim serwisie nie tylko pozyskanie dodatkowego finansowania, ale często z myślą o swoich Klientach oferuje liczne konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.  W 2022 na portalu Pożyczka PLUS zorganizowaliśmy aż 10 konkursów i drugie tyle promocji […]

17.01.2023Pokaż więcej
Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Okres spłaty
dni
 • Zaloguj się do Profilu Klienta i sprawdź ofertę!
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły