clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

W Góry czy na Mazury? Skorzystaj z promocji i zaszalej w weekend!

Sierpniowy długi weekend to doskonała okazja do tego, żeby pozwolić sobie jeszcze na chwilę wytchnienia. Zdecydowanie warto z niej skorzystać. Tym bardziej, że wcale nie musimy się martwić o gotówkę – ją zapewni Pożyczka Plus, i to w promocyjnej cenie!

Pierwsza pożyczka za darmo i druga aż 35% taniej to promocyjne oferty na stronie PozyczkaPlus.pl, które pomogą sfinansować długi weekend, czy inne plany. Dzięki obniżonym kosztom pożyczki możemy nie tylko pożyczać taniej i przez to więcej pieniędzy zostaje w naszym portfelu, to również dysponujemy ekstra gotówką. A to niewątpliwie się przyda, jeżeli na naszym koncie nie widnieje taka suma, jaką chcielibyśmy widzieć. Rozpocznij długi weekend bez troski o swoje finanse!

Pierwsza pożyczka za darmo na długi weekend!

Zawsze, kiedy słyszymy, że coś jest darmowe to zapala się w naszej głowie czerwona lampka. Bo przecież życie już nas nauczyło, że nie ma nic za darmo. A tymczasem nic bardziej mylnego – korzystając z oferty PożyczkiPlus rzeczywiście możemy wziąć pierwszą pożyczkę za darmo. Oznacza to, że jeśli pożyczymy przykładowo 1000 złotych, to dokładnie taką kwotę powinniśmy oddać. Bez żadnych ukrytych kosztów. To naprawdę takie proste!

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 3000 złotych, a okres, na jaki mamy możliwość pożyczyć pieniądze to 30 dni. To z pewnością umożliwi nam rodzinny wyjazd na długi weekend na przykład na Mazury. Trzeba przecież pamiętać, że odpoczynek jest ważny w życiu każdego człowieka, dlatego nie powinniśmy go sobie odmawiać.

Na długi weekend tniemy koszty drugiej pożyczki aż o 35%!

Jeżeli pierwsza pożyczkaPLUS to oferta, z której już mieliśmy okazję skorzystać, to aktualnie możemy zawnioskować o drugą AŻ 35% taniej! Taki rabat robi wrażenie, bo wiąże się z naprawdę dużą oszczędnością. Kwota, o którą możemy zawnioskować w tym przypadku to maksymalnie 3500 złotych. To wyruszasz w góry, czy na Mazury?

Promocja obowiązuje od 12.08 do 18.08.2019r. Regulamin dostępny tutaj.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: