06.02.2020

Suszarka bębnowa – warto ją kupić?

Suszarka bębnowa to nadal dosyć niepopularne urządzenie w Polskich domach, jednak zainteresowanie nią stale rośnie. O ile nie ulega wątpliwości fakt, że pralkę każdy z nas ma w swoim domu, to już sprawa z suszarką bębnową nie jest taka oczywista. Czy rzeczywiście warto wyposażyć się w taki sprzęt?

To, że suszarka bębnowa potrafi ułatwić życie nie jest tajemnicą. Jednak mimo tego nie każdy z nas decyduje się na jej zakup. Nic w tym dziwnego – w końcu już jesteśmy przyzwyczajeni, że pranie równie skutecznie możemy wysuszyć chociażby rozwieszając je na balkonie. Dlatego warto sobie zadać pytanie o to, czy rzeczywiście warto kupić suszarkę bębnową?

Co warto wiedzieć o suszarce bębnowej?

suszarka do ubrańJak sama nazwa mówi, suszarka bębnowa służy do suszenia ubrań po ich wypraniu. Dzięki temu możemy się pożegnać z praniem wiecznie stojącym w salonie – taki widok raczej nikomu nie sprawia przyjemności. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na zakup takiego urządzenia. Nie tylko pozwala cieszyć się czystymi ubraniami zaledwie chwilę po ich wypraniu, ale również oszczędza nam czas.

Na rynku dostępne są dwa rodzaje suszarek do ubrań – kondensacyjne i wywiewowe. Zdecydowanie większą popularnością cieszy się pierwszy rodzaj, bo są bardziej efektywne. Ich działanie polega na tym, że podczas suszenia w urządzeniu powstaje para, która następnie podlega kondensacji i skrapla się w wodę, która jest gromadzona w pojemniku.

Suszarka bębnowa – warto, czy za drogo?

Bez trudu możemy znaleźć grono wielbicieli i przeciwników tego urządzenia. Najczęściej do zakupu suszarki bębnowej zniechęca nas jej cena. I nie chodzi tu tylko i wyłącznie o zakup sprzętu, ale również o zużycie prądu. Warto wiedzieć, że suszarka bębnowa wcale nie zużywa go mało. Decydując się na taki sprzęt musimy również znaleźć dla niego miejsce. W przeciwieństwie do zwykłej suszarki, nie możemy jej postawić na środku salonu.

Z kolei zwolennicy suszarek bębnowych najczęściej wskazują na to, że nie tylko w końcu uwolnili się od tradycyjnej suszarki, ale również mogą się szybciej cieszyć wypraną odzieżą. Warto też wiedzieć, że suszenie ubrań w suszarce bębnowej znacznie ogranicza ilość ubrań do prasowania. To zdecydowanie może przemawiać na jej plus.

Komu przyda się suszarka bębnowa?

suszarka bębnowaZanim zdecydujemy się na zakup suszarki bębnowej warto się dokładnie zastanowić, czy rzeczywiście przyda się nam takie urządzenie. Komu taki sprzęt może się przydać najbardziej? Przede wszystkim osobom, które w swoim mieszkania nie mają odpowiednio ciepłego i suchego miejsca na rozłożenie suszarki stojącej, ale bez problemu znajdą miejsce dla tej bębnowej (na przykład w łazience, czy pomieszczeniu gospodarczym).

Zakup tego urządzenia może się również okazać dobrym pomysłem dla osób, które wybitnie irytuje widok suszarki stojącej. Jeżeli zawsze brakuje nam czasu na domowe obowiązki, to suszarka bębnowa również przyjdzie nam z pomocą – wysuszone pranie będziemy musieli tylko złożyć. To również nie lada gratka dla wielbicieli miękkich ręczników – suszenie w suszarce taki właśnie daje efekt.

Pożyczka krótkoterminowa na suszarkę bębnową

Jeżeli chcielibyśmy zdecydować się na zakup suszarki bębnowej, ale nie mamy miejsca na taki wydatek w domowym budżecie, to z pomocą może nam przyjść szybka pożyczka przez Internet, PożyczkaPlus. W ten sposób możemy pożyczyć nawet do 8000 złotych na 45 dni, co w zupełności wystarczy na zakup takiego urządzenia do naszego domu. Na ten cel wystarczy nawet niższa kwota, bo cena suszarek bębnowych zaczyna się już od 1000 złotych. Naprawdę warto się zainteresować takim urządzeniem!

Podobne artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły