clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Słuchamy naszych klientów

Rozglądając się za sprawdzonym pożyczkodawcą często trafiamy na fora internetowe i strony z opiniami. Możemy porównać ilość pozytywnych i negatywnych opinii, przeczytać o tym, co klientom podoba się w usługach danej firmy, a co niekoniecznie. Sprawdźmy zatem, co użytkownicy jednego z najpopularniejszych portali z opiniami sądzą o Pożyczce Plus.

Szybko, sprawnie, bezpiecznie

Już niemal 10 tysięcy internautów wystawiło pozytywne opinie o naszej Pożyczce Plus na stronie www.opineo.pl. Klienci chwalą przede wszystkim szybkość i jakość obsługi, czytelną stronę internetową, brak ukrytych kosztów pożyczki. Mocne strony naszych usług to także mała ilość wymaganych formalności i mili konsultanci. Dużo komentarzy pozostawiają klienci, którzy wielokrotnie korzystali z naszych usług.

 Co nasi klienci sądzą o Pożyczce Plus?

Pożyczka Plus pochwalić się może dobrymi opiniami. Na 10 600 opinii tylko 161 stanowią oceny negatywne. Nasz zespół bierze pod uwagę wszystkie opinie.  Neutralne i negatywne pozwalają na szybką reakcję – stale pracujemy nad polepszaniem jakości naszych usług. Wszystkie zgłaszane problemy staramy się wyjaśnić i rozwiązywać na bieżąco. Naszą Pożyczkę Plus poleca aż 94% internautów! To bardzo dobry wynik, z którego jesteśmy dumni. Oto kilka przykładowych opinii naszych klientów:

Boobmlos: „Bardzo szybko, niecałe 10 minut i wszystko załatwione!”

Beata: „Minimum formalności, szybka obsługa, jasny przekaz informacji. Polecam!”

Małgorzata: „Firma wiarygodna, mam do niej zaufanie, godna polecenia, bardzo czytelna strona internetowa, zrozumiałe warunki.”

Teresa: „Firma godna polecenia, szybka decyzja, szybki przelew, kody rabatowe i konkursy dla stałych klientów. Polecam.”

Sławomir: „Bardzo wysoki poziom obsługi klienta. Szybka decyzja i wypłata pieniędzy. Jeśli tylko mogę to polecam pożyczkę swoim znajomym.”

Opineo.pl wyróżniło naszą firmę certyfikatem „Słucham swoich klientów”. Oznacza to, że czytamy i analizujemy każdy wystawiony komentarz. Jesteśmy otwarci nie tylko na pochwały, ale również na konstruktywną krytykę.

Pożyczka Plus pomaga w realizacji planów

Naszą chwilówkę możesz wziąć na dowolny cel: nigdy nie pytamy klientów o to, na co przeznaczą pieniądze. Co więcej, często przygotowujemy specjalne oferty skierowane do stałych klientów. Warto więc śledzić nasze aktualne promocje – oferujemy kody rabatowe, dzięki którym nasza szybka pożyczka online jest jeszcze atrakcyjniejsza. Przekonajcie się sami! Jedyne co trzeba zrobić, aby otrzymać szybką gotówkę to: wybrać kwotę i termin spłaty pożyczki, złożyć wniosek i sprawdzić konto.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: