clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Ruszyła „Szlachetna Paczka”!

Fotolia_72702482_Subscription_Monthly_M-300x263Szczególnie w okresie przedświątecznym najuboższe, potrzebujące wsparcia rodziny stają przed poważnym dylematem: kupić ciepłe ubrania dla dzieci czy może jednak odkurzacz, który właśnie się zepsuł. Z kolei gwiazdkowe prezenty pozostają w sferze marzeń. To smutne, jak wiele osób potrzebuje wsparcia. Nas do pomocy nie trzeba namawiać. W tym roku zaangażowaliśmy się w „Szlachetną Paczkę”, a Ty?  

Mała Pożyczka – Duża Paczka

Już po raz kolejny pokazujemy, że domeną naszej firmy nie są wyłącznie chwilówki przez internet, ale również akcje charytatywne. Nie trzeba być wielką korporacją, aby pomagać tym, którzy tego potrzebują. Liczą się szczere intencje i pomysł.

Jako firma Mała Pożyczka, w tym roku, tuż przed świętami wspieramy akcję „Szlachetna Paczka”. Wybór potrzebującej rodziny nie był tu jednak prosty. Najchętniej udzielilibyśmy pomocy wszystkim, ale to niestety nie możliwe. Dlatego już dziś, zachęcamy Was do zorganizowania w waszej firmie, szkole czy gronie znajomych np. akcji „Szlachetna Paczka”. Oczywiście to nie jedyny sposób, aby zrobić coś dobrego.

Nie wiesz komu pomóc?

Poszukaj informacji wśród rodziny i znajomych. Może ktoś zna ośrodki wsparcia, domy dziecka, czy stowarzyszenia zajmujące się pomocą potrzebującym. Możesz również wykorzystać w tym celu internet.

Ze swojej strony zachęcamy oczywiście do udziału w „Szlachetnej Paczce”. To relatywnie prosta forma pomocy. Wystarczą trzy kroki, by wywołać na czyjejś twarzy uśmiech. Co musicie zrobić?

  1. Wybrać wspólnie rodzinę, której pomożecie, jako zespół
  2. Skompletować paczkę
  3. Dostarczyć paczkę rodzinie.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

 

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: