clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Rodzinny wyjazd na majówkę – gdzie się udać?

Majówka zbliża się coraz większymi krokami, dlatego najwyższa pora pomyśleć o tym, jak chcielibyśmy ją spędzić. Tym bardziej, że w tym roku możemy sobie pozwolić na aż 5-dniowy wypoczynek, o ile weźmiemy jeden dzień wolnego w pracy. Gdzie się można wybrać na rodzinny wyjazd na majówkę?

Zaplanowanie rodzinnego wyjazdu nie zawsze jest prostą sprawą. W końcu miejsce naszej podróży musi się podobać wszystkim członkom naszej rodziny. Sprawa dodatkowo się komplikuje jeżeli podróżujemy z małym dzieckiem – wówczas musimy zwracać uwagę na to, czy miejsce, w które chcemy się wybrać jest dostosowane do wieku najmłodszego członka naszej rodziny.

Gdzie wybrać się na rodzinny wyjazd na majówkę z rodziną? W góry czy na mazury?

Plan wyjazdu na majówkęPomysłów na to, gdzie wybrać się na rodzinny wyjazd na majówkę z rodziną jest kilka. Nie zawsze musi się to wiązać z wyjazdem na dłuższy okres, często możemy zaplanować korzystanie z atrakcji dostępnych o okolicy miejsca naszego zamieszkania. To niewątpliwie będzie najtańsza opcja spędzenia majówki.

Najdroższy z pewnością okaże się wyjazd za granicę. Chociaż loty nie zawsze wiążą się z wysokimi kosztami, to zakwaterowania nadrabia w tej kwestii. Tym bardziej, jeżeli szukamy miejsc przystosowanych do pobytu małych dzieci.

Jeżeli chodzi o kierunki podróży – tych jest naprawdę wiele. Cel naszej podróży powinniśmy wybrać biorąc pod uwagę nasze możliwości finansowe. Jeżeli możemy sobie pozwolić na zagraniczny wyjazd, to nasze dzieci z pewnością ucieszy takie rozwiązanie. O ciekawych miejscach podróży majówkowej wspominaliśmy już w tym artykule, więc warto tam zajrzeć w poszukiwaniu ciekawych opcji.

Majówka z dzieckiem 2021 – gdzie się wybrać?

Rodzice z dzieckiem na majówcePlanując wyjazd z dzieckiem musimy zwrócić uwagę na to, czy w miejscu naszej podróży znajdziemy ciekawe atrakcje, które zajmą uwagę malucha. Pod tym względem zdecydowanie warto jest wziąć pod uwagę wycieczkę do Berlina. A konkretyzując – do dzielnicy Kreuzberg. W okresie weekendu majowego mieszkańcy tej dzielnicy organizują Myfest – święto dzielnicy, podczas którego możemy obserwować ciekawe występy taneczne, czy nawet pokazy strażackie. Podczas Myfest możemy spróbować również potraw z różnych zakątków świata. Po zabawie możemy zajrzeć do ciekawych obiektów w okolicy – jak chociażby muzeum natury, gdzie dzieci mogą wykopać kości dinozaura.

Natomiast w Polsce możemy dzieci zabrać chociażby do Wrocławia – wizyta w Arykarium z pewnością będzie niezapomnianym wspomnieniem. Innym miejscem, które warto odwiedzić jest Janowiec nad Wisłą. W tej miejscowości odkryjemy magiczne ogrody, które zapewnią niezapomnianą przygodę nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Jeżeli należymy do grona fanów świata fantasy, to zdecydowanie miejsce obowiązkowe na liście „do odwiedzenia”.

Skąd wziąć pieniądze na majówkowy wyjazd?

W przypadku wyjazdów majówkowych kwestią problematyczną często jest nie to „gdzie się wybrać na majówkę”, ale „skąd wziąć pieniądze na taką wycieczkę”. A odpowiedź na takie pytanie może być prostsza, niż się nam wydaje. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą nam firmy udzielające pozabankowych pożyczek. W ten sposób możemy pożyczyć nawet 8000 zlotych, co pozwoli nam zrealizować większość naszych majówkowych marzeń. Dzięki takiej opcji wyjazd za granicę wcale nie będzie się wydawał odległym marzeniem.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: