30.07.2019

Promocja Sunny Days właśnie ruszyła! Pożyczaj taniej i ciesz się ekstra gotówką

Chociaż mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, to jednak zdecydowanie lepiej jest je mieć. Bowiem nie tylko pomagają w spełnianiu marzeń, ale umożliwiają beztroski wypoczynek, upragniony remont, czy zakup wymarzonego roweru. Dlatego warto skusić się na ekstra gotówkę w promocyjnej cenie i przestać się martwić o pieniądze.

Stan naszego konta często powstrzymuje nas przed realizacją planów, jednak nie warto dać mu się powstrzymywać bez końca. Czasami warto jest zasięgnąć pomocy finansowej. To pozwoli nam przestać odkładać wszystko na potem, tylko zrobić to tu i teraz. Takie rozwiązanie jest szczególnie korzystne w sytuacji, w której możemy pożyczyć pieniądze całkowicie za darmo, lub korzystając z atrakcyjnej promocji. Właśnie z takiej możliwości możesz teraz skorzystać na PożyczkaPlus!

Pierwsza pożyczka za 0zł – nie zamykaj drzwi swoim słonecznym wakacjom

Pożyczka za darmo to niewątpliwie atrakcyjna oferta, z której warto jest skorzystać. Korzystając z tej oferty możemy pożyczyć nawet 3000 złotych, co z pewnością pozwoli nam na przykład na rodzinne wakacje pod namiotem gdziekolwiek nam się marzy. Taka kwota pomoże również sfinansować wymarzony obóz lub kolonie dla naszego dziecka. Dzięki temu zyska ono niezapomniane wspomnienia, a my będziemy bogatsi o czas dla siebie, którego czasami po prostu potrzebujemy.

Promocyjna oferta pożyczki za darmo jest skierowana do nowych klientów. Maksymalna kwota, o którą można wnioskować wynosi 3000 zł, natomiast minimalna 200 zł. Pierwszą pożyczkę Plus możemy zaciągnąć na okres od 5 do 30 dni. Warto również wiedzieć, że warunkiem skorzystania z tej promocji jest terminowa spłata – w innym przypadku mogą zostać naliczone dodatkowe koszty.

Sunny Days – tniemy koszty drugiej pożyczki AŻ o 50%!

Nie tylko pierwsza pożyczka jest rozwiązaniem korzystnym finansowo – druga pożyczka również się opłaca! Jeśli pierwszą pożyczkę na PożyczkaPlus mamy już za sobą, a potrzebujemy wsparcia finansowego to doskonały moment, żeby po nie sięgnąć. Promocja Sunny Days tnie koszty drugiej pożyczki aż o 50%! To daje oszczędność nawet około 494 złotych, jeżeli zdecydujemy się na kwotę 3500 złotych na okres 30 dni. Takie rozwiązanie zdecydowanie się opłaca! Nie tylko będziemy mogli cieszyć się ekstra gotówką na realizację planów, ale również zaoszczędzimy. Promocja trwa w dniach 30.07-31.07.2019. Regulamin dostępny tutaj.

Podobne artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły