clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Promocja Sunny Days właśnie ruszyła! Pożyczaj taniej i ciesz się ekstra gotówką

Chociaż mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, to jednak zdecydowanie lepiej jest je mieć. Bowiem nie tylko pomagają w spełnianiu marzeń, ale umożliwiają beztroski wypoczynek, upragniony remont, czy zakup wymarzonego roweru. Dlatego warto skusić się na ekstra gotówkę w promocyjnej cenie i przestać się martwić o pieniądze.

Stan naszego konta często powstrzymuje nas przed realizacją planów, jednak nie warto dać mu się powstrzymywać bez końca. Czasami warto jest zasięgnąć pomocy finansowej. To pozwoli nam przestać odkładać wszystko na potem, tylko zrobić to tu i teraz. Takie rozwiązanie jest szczególnie korzystne w sytuacji, w której możemy pożyczyć pieniądze całkowicie za darmo, lub korzystając z atrakcyjnej promocji. Właśnie z takiej możliwości możesz teraz skorzystać na PożyczkaPlus!

Pierwsza pożyczka za 0zł – nie zamykaj drzwi swoim słonecznym wakacjom

Pożyczka za darmo to niewątpliwie atrakcyjna oferta, z której warto jest skorzystać. Korzystając z tej oferty możemy pożyczyć nawet 3000 złotych, co z pewnością pozwoli nam na przykład na rodzinne wakacje pod namiotem gdziekolwiek nam się marzy. Taka kwota pomoże również sfinansować wymarzony obóz lub kolonie dla naszego dziecka. Dzięki temu zyska ono niezapomniane wspomnienia, a my będziemy bogatsi o czas dla siebie, którego czasami po prostu potrzebujemy.

Promocyjna oferta pożyczki za darmo jest skierowana do nowych klientów. Maksymalna kwota, o którą można wnioskować wynosi 3000 zł, natomiast minimalna 200 zł. Pierwszą pożyczkę Plus możemy zaciągnąć na okres od 5 do 30 dni. Warto również wiedzieć, że warunkiem skorzystania z tej promocji jest terminowa spłata – w innym przypadku mogą zostać naliczone dodatkowe koszty.

Sunny Days – tniemy koszty drugiej pożyczki AŻ o 50%!

Nie tylko pierwsza pożyczka jest rozwiązaniem korzystnym finansowo – druga pożyczka również się opłaca! Jeśli pierwszą pożyczkę na PożyczkaPlus mamy już za sobą, a potrzebujemy wsparcia finansowego to doskonały moment, żeby po nie sięgnąć. Promocja Sunny Days tnie koszty drugiej pożyczki aż o 50%! To daje oszczędność nawet około 494 złotych, jeżeli zdecydujemy się na kwotę 3500 złotych na okres 30 dni. Takie rozwiązanie zdecydowanie się opłaca! Nie tylko będziemy mogli cieszyć się ekstra gotówką na realizację planów, ale również zaoszczędzimy. Promocja trwa w dniach 30.07-31.07.2019. Regulamin dostępny tutaj.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: