15.07.2019

Promocja na wszystkie wakacyjne marzenia – pożyczaj taniej i bądź na plus!

Wakacje wiążą się nie tylko z okresem urlopowym i piękną, słoneczną pogodą. Często również oznaczają wydatki – w końcu każdy z nas czasami potrzebuje odpocząć w rajskim otoczeniu. My wspieramy wszystkie wakacyjne marzenia i dlatego obniżamy koszty pożyczki nawet o 40%!

Piękna pogoda za oknem zdecydowanie sprzyja spędzaniu czasu na zewnątrz. Zwłaszcza, jeżeli cieszymy się równocześnie okresem wolnym od innych obowiązków, szkoły, czy pracy. Warto wykorzystać ten czas w pełni i nie odmawiać sobie przyjemności. A w spełnianiu wszystkich wakacyjnych marzeń z pewnością pomoże nasza promocja – pierwsza pożyczka całkowicie za darmo, a kolejne z mega rabatami!

Spełnij wakacyjne marzenia z pierwszą pożyczką za 0 zł

pożyczka na wakacyjne marzeniaMarzy Ci się nowy rower? Wakacje nad jeziorem? A może relaks w SPA? Nie pozwól, żeby Twoje finanse Cię ograniczały! Pożycz na wakacyjne marzenia i zyskaj niezapomniane wspomnienia. Korzystając z promocyjnej oferty pożyczki za 0 zł można pożyczyć nawet 3000 złotych na okres 30 dni. Takie wsparcie finansowe z pewnością się przyda, zwłaszcza jeżeli gotówka jest nam potrzebna tu i teraz, a nie dopiero po wypłacie.

Jesteś na wakacyjnej wyciecze marzeń, a samochód właśnie odmówił Ci bezpieczeństwa? Nie martw  się – wyciągamy do Ciebie pomocną dłoń. Pożycz łatwo i szybko nawet 3000 złotych i nie przerywaj swojej beztroskiej podróży. Wystarczy zaledwie kilka minut, a pieniądze znajdą się na Twoim koncie. Należy jednak pamiętać, że warunkiem skorzystania z promocji pierwszej pożyczki za darmo jest terminowa spłata. W innym przypadku mogą zostać naliczone dodatkowe koszty.

Pożyczaj taniej i spełniaj swoje wakacyjne marzenia!

Jeżeli pierwszą PożyczkęPlus już masz za sobą, ale Twój wakacyjny budżet ma pewne luki, to mamy wyjście z tej sytuacji! Aż 40% rabatu na kolejną pożyczkę czeka właśnie na Ciebie. Ze specjalnym rabatem można pożyczyć maksymalnie nawet 10 000 złotych na okres 45 dni – to umożliwi nawet rodzinny wyjazd za granicę. Warto jednak pamiętać, że maksymalna kwota pożyczki jest dostępna dopiero przy kolejnych pożyczkach, dla najbardziej lojalnych klientów. Z każdą kolejną pożyczką możesz wnioskować o coraz większą kwotę, więc bycie stałym klientem się opłaca.

Skorzystaj z 40% rabatu na pożyczkę i zacznij realizować swoje wakacyjne marzenia już dziś. Promocja obowiązuje w dniach 15.07 – 21.07.2019. Regulamin jest dostępny tutaj.

Podobne artykuły

Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
Pieniądze przez internet – bezpieczne pożyczanie

Pieniądze przez internet – ich pożyczanie wymaga sporej świadomości i odpowiedzialności, zawsze wiąże się także z pewnym ryzykiem. Aby je ograniczyć, należy bardzo starannie wybrać ofertę pożyczki, zapoznać się z zasadami jej udzielania oraz sprawdzić status firmy, która za nią stoi. W dzisiejszych czasach o dodatkową gotówkę możemy wnioskować nie tylko do banków, lecz także […]

25.03.2021Pokaż więcej
Kwota pożyczki
100015000
Termin spłaty
5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
    01.01.2021
    0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

Polecane artykuły