clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Promocja na wszystkie wakacyjne marzenia – pożyczaj taniej i bądź na plus!

Wakacje wiążą się nie tylko z okresem urlopowym i piękną, słoneczną pogodą. Często również oznaczają wydatki – w końcu każdy z nas czasami potrzebuje odpocząć w rajskim otoczeniu. My wspieramy wszystkie wakacyjne marzenia i dlatego obniżamy koszty pożyczki nawet o 40%!

Piękna pogoda za oknem zdecydowanie sprzyja spędzaniu czasu na zewnątrz. Zwłaszcza, jeżeli cieszymy się równocześnie okresem wolnym od innych obowiązków, szkoły, czy pracy. Warto wykorzystać ten czas w pełni i nie odmawiać sobie przyjemności. A w spełnianiu wszystkich wakacyjnych marzeń z pewnością pomoże nasza promocja – pierwsza pożyczka całkowicie za darmo, a kolejne z mega rabatami!

Spełnij wakacyjne marzenia z pierwszą pożyczką za 0 zł

pożyczka na wakacyjne marzeniaMarzy Ci się nowy rower? Wakacje nad jeziorem? A może relaks w SPA? Nie pozwól, żeby Twoje finanse Cię ograniczały! Pożycz na wakacyjne marzenia i zyskaj niezapomniane wspomnienia. Korzystając z promocyjnej oferty pożyczki za 0 zł można pożyczyć nawet 3000 złotych na okres 30 dni. Takie wsparcie finansowe z pewnością się przyda, zwłaszcza jeżeli gotówka jest nam potrzebna tu i teraz, a nie dopiero po wypłacie.

Jesteś na wakacyjnej wyciecze marzeń, a samochód właśnie odmówił Ci bezpieczeństwa? Nie martw  się – wyciągamy do Ciebie pomocną dłoń. Pożycz łatwo i szybko nawet 3000 złotych i nie przerywaj swojej beztroskiej podróży. Wystarczy zaledwie kilka minut, a pieniądze znajdą się na Twoim koncie. Należy jednak pamiętać, że warunkiem skorzystania z promocji pierwszej pożyczki za darmo jest terminowa spłata. W innym przypadku mogą zostać naliczone dodatkowe koszty.

Pożyczaj taniej i spełniaj swoje wakacyjne marzenia!

Jeżeli pierwszą PożyczkęPlus już masz za sobą, ale Twój wakacyjny budżet ma pewne luki, to mamy wyjście z tej sytuacji! Aż 40% rabatu na kolejną pożyczkę czeka właśnie na Ciebie. Ze specjalnym rabatem można pożyczyć maksymalnie nawet 10 000 złotych na okres 45 dni – to umożliwi nawet rodzinny wyjazd za granicę. Warto jednak pamiętać, że maksymalna kwota pożyczki jest dostępna dopiero przy kolejnych pożyczkach, dla najbardziej lojalnych klientów. Z każdą kolejną pożyczką możesz wnioskować o coraz większą kwotę, więc bycie stałym klientem się opłaca.

Skorzystaj z 40% rabatu na pożyczkę i zacznij realizować swoje wakacyjne marzenia już dziś. Promocja obowiązuje w dniach 15.07 – 21.07.2019. Regulamin jest dostępny tutaj.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: