clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Prezent na dzień mamy – co wybrać?

Dzień mamy zbliża się coraz większymi krokami, a wyboru prezentu na tą okazję nie warto zostawiać na ostatnią chwilę. Co kupić naszej kochanej mamie w dniu jej święta? Przedstawiamy oryginalne pomysły na prezent, które z pewnością sprawią wiele radości!

Swojej kochanej mamie praktycznie każdy z nas wiele zawdzięcza. Nie tylko trud włożony w nasze wychowanie, ale również wsparcie w każdym działaniu, czy ważnej decyzji życiowej. Dlatego zdecydowanie warto mamom za to podziękować. Doskonałą ku temu okazją jest dzień mamy, który obchodzimy 26 maja – jak co roku. Warto jednak pamiętać, że poza oryginalnym prezentem wręczonym w dniu święta naszej mamy, miłość powinniśmy okazywać przy każdej możliwej okazji!

Idealny prezent na dzień mamy – co warto kupić?

Dzień mamy idealny prezentPomysłów na prezent, który możemy wręczyć naszej mamie w dniu jej święta jest naprawdę kilka. To, co przypadnie do gustu zależy przede wszystkim od indywidualnych potrzeb, czy cech osobowości. Nie ulega bowiem wątpliwości, że nie wszystkie mamy lubią to samo, a często nawet my sami nie mamy pomysłu na prezent, który rzeczywiście okazałby się trafiony. Dlatego przychodzimy z pomocą i przedstawiamy oryginalne pomysły na prezenty na dzień matki, spośród których z pewnością każdy znajdzie coś dla swojej mamy.

Pomysłem na prezent, który warto rozważyć jest z pewnością chwila odpoczynku, która przyda się każdej mamie. Taką jest niewątpliwie dzień, albo nawet weekend w SPA. Wówczas nasza ukochana mama będzie mogła odpocząć i się zrelaksować, a chwila dla siebie przecież zawsze cieszy. Innym pomysłem na prezent z okazji dnia matki jest zestaw porcelany. Każda pani domu lubi podawać herbatę gościom w ładnych filiżankach, więc taki podarunek również na pewno ucieszy. Równie dobrym prezentem dla mamy w dniu jej święta będą osobiste narzędzia ogrodnicze z grawerem – jeżeli tylko leży to w kręgu jej zainteresowań.

Prezent na dzień matki DIY

Prezent na dzień mamy diyPrezent na dzień mamy możemy równie dobrze wykonać samodzielnie – czyli zrobić tak zwane DIY. W ten sposób możemy wykonać na przykład zapachowe kule do kąpieli. Taki kosmetyk bez trudności zrobimy w domu – nie dość, że będzie naturalny, to jeszcze będzie idealny do relaksującej kąpieli. Do wykonania takiego prezentu potrzebujemy sodę oczyszczoną, kwasek cytrynowy, oliwkę dla dzieci, dowolny barwnik, olejek zapachowy, suszoną lawendę, wodę i jakieś foremki, do nadania kształtu. Na początku mieszamy wszystkie suche składniki, wszystko mieszamy, wkładamy do foremek i gotowe!

Własnoręcznie możemy również wykonać flower box. Wystarczy, ze kupimy pudełko, w którym chcielibyśmy umieścić kwiaty. Przydadzą się też gąbki florystyczne, ulubione kwiaty naszej mamy, przeźroczysta folia i bibuła. Będziemy też potrzebować miski z wodą i nożyczek. Na początku musimy dopasować gąbkę do pojemnika, a następnie porządnie ją zmoczyć. Potem wkładamy do środka bibułę, kwiaty obieramy z liści, a gąbkę owijamy folią. Następnie wkładamy ją do pudełka, docinamy kwiaty i pozostaje tylko wbić je w gąbkę. I gotowe!

Pożyczka za 0 zł na prezent – spraw swojej mamie radość!

Jeżeli nie mamy wystarczająco dużo pieniędzy, a chcielibyśmy sprawić prezent naszej mamie, to z pomocą przychodzi Pożyczka Plus. Oferujemy pierwszą pożyczkę do 2000 złotych całkowicie za darmo – bez żadnych dodatkowych kosztów. Za taką ilość pieniędzy można pozwolić sobie na dowolny prezent i sprawić wielką radość naszej mamie. A przecież chodzi o to, żeby tego dnia wywołać uśmiech na jej twarzy.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: