07.06.2019

Pożyczaj tu i teraz w aplikacji mobilnej Pożyczka Plus!

Ze smartfonów i aplikacji mobilnych korzystamy coraz częściej, bo to bardzo wygodne rozwiązanie. Dlatego stworzyliśmy aplikację mobilną Pożyczka Plus, aby uczynić pożyczanie jeszcze prostszym i zdecydowanie wygodniejszym. Wystarczy pobrać naszą aplikację, żeby mieć dostęp do swoich finansów 24/7!

PożyczkaPlus oferuje szybkie pożyczki przez Internet bez zbędnych formalności, teraz również przez aplikację! Wzięcie pożyczki jeszcze nigdy nie było tak szybkie i proste. Wystarczy tylko pobrać naszą aplikację ze sklepu Google Play i wnioskować o pożyczkę w każdej chwili, kiedy tylko pojawi się taka potrzeba. W przypadku pozytywnej weryfikacji naszego wniosku pieniądze trafią na nasze konto po upływie zaledwie kilkunastu minut.

Pożyczka online w kilka minut przez aplikację mobilną

aplikacja mobilna pożyczka plusŻeby zawnioskować o pożyczkę przez aplikację mobilną wystarczy zaledwie kilka minut – dokładnie tyle zajmuje pobranie aplikacji i wypełnienie wniosku pożyczkowego. Pobierając naszą aplikację mobilną wyjdziesz na plus – zyskasz dostęp do dodatkowej gotówki i kontrolę nad swoją pożyczką 24/7, a wszystko to w jednym miejscu!

Wniosek o pożyczkę przez aplikację mobilną składamy w 3 prostych krokach:

 1. Wybieramy kwotę pożyczki i okres jej spłaty za pomocą wygodnych suwaków
 2. Wypełniamy prosty formularz i weryfikujemy numer swojego konta bankowego
 3. W przypadku pozytywnej decyzji cieszymy się dodatkową gotówką

Specjalne VIP rabaty dla Klientów korzystających z aplikacji i pierwsza pożyczka za darmo!

Za pośrednictwem naszej aplikacji można nie tylko wziąć pierwszą pożyczkę do 3000 złotych całkowicie za darmo, ale również wnioskować o kolejne pożyczki ze specjalnymi VIP rabatami! Takie rabaty będą dostępny tylko i wyłącznie dla Klientów korzystających z aplikacji, więc zdecydowanie warto ją pobrać i pożyczać taniej. Takie okazje nie zdarzają się często.  Korzystając z aplikacji mobilnej PożyczkaPlus zyskujesz nie tylko specjalne rabaty, ale również gwarancję bezpieczeństwa, szybką weryfikację wniosku i gotówkę na dowolny cel.

Pobierz naszą aplikację mobilną i bądź na plus już dziś!

Podobne artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły