clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Pożyczaj tu i teraz w aplikacji mobilnej Pożyczka Plus!

Ze smartfonów i aplikacji mobilnych korzystamy coraz częściej, bo to bardzo wygodne rozwiązanie. Dlatego stworzyliśmy aplikację mobilną Pożyczka Plus, aby uczynić pożyczanie jeszcze prostszym i zdecydowanie wygodniejszym. Wystarczy pobrać naszą aplikację, żeby mieć dostęp do swoich finansów 24/7!

PożyczkaPlus oferuje szybkie pożyczki przez Internet bez zbędnych formalności, teraz również przez aplikację! Wzięcie pożyczki jeszcze nigdy nie było tak szybkie i proste. Wystarczy tylko pobrać naszą aplikację ze sklepu Google Play i wnioskować o pożyczkę w każdej chwili, kiedy tylko pojawi się taka potrzeba. W przypadku pozytywnej weryfikacji naszego wniosku pieniądze trafią na nasze konto po upływie zaledwie kilkunastu minut.

Pożyczka online w kilka minut przez aplikację mobilną

aplikacja mobilna pożyczka plusŻeby zawnioskować o pożyczkę przez aplikację mobilną wystarczy zaledwie kilka minut – dokładnie tyle zajmuje pobranie aplikacji i wypełnienie wniosku pożyczkowego. Pobierając naszą aplikację mobilną wyjdziesz na plus – zyskasz dostęp do dodatkowej gotówki i kontrolę nad swoją pożyczką 24/7, a wszystko to w jednym miejscu!

Wniosek o pożyczkę przez aplikację mobilną składamy w 3 prostych krokach:

  1. Wybieramy kwotę pożyczki i okres jej spłaty za pomocą wygodnych suwaków
  2. Wypełniamy prosty formularz i weryfikujemy numer swojego konta bankowego
  3. W przypadku pozytywnej decyzji cieszymy się dodatkową gotówką

Specjalne VIP rabaty dla Klientów korzystających z aplikacji i pierwsza pożyczka za darmo!

Za pośrednictwem naszej aplikacji można nie tylko wziąć pierwszą pożyczkę do 3000 złotych całkowicie za darmo, ale również wnioskować o kolejne pożyczki ze specjalnymi VIP rabatami! Takie rabaty będą dostępny tylko i wyłącznie dla Klientów korzystających z aplikacji, więc zdecydowanie warto ją pobrać i pożyczać taniej. Takie okazje nie zdarzają się często.  Korzystając z aplikacji mobilnej PożyczkaPlus zyskujesz nie tylko specjalne rabaty, ale również gwarancję bezpieczeństwa, szybką weryfikację wniosku i gotówkę na dowolny cel.

Pobierz naszą aplikację mobilną i bądź na plus już dziś!

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: