09.12.2019

Pożycz za darmo i zyskaj 67 złotych premii!

Ogłaszamy WIELKĄ PROMOCJĘ skierowaną do nowych Klientów! W okresie 09.12.2019 – 15.12.2019 mogą oni nie tylko wziąć pierwszą pożyczkę w kwocie do 3000 złotych całkowicie za darmo. Masz szansę nie tylko zgarnąć również ekstra bonus w postaci 67 złotych przelanych wprost na konto pożyczkobiorcy! Takie okazje nie zdarzają się często.

Każdy Klient, który na portalu www.pozyczkaplus.pl w okresie 09.12.2019 – 15.12.2019 zaciągnie swoją pierwszą pożyczkę i spłaci ją w terminie otrzyma premię. Nie ma żadnych haczyków, ani zapisów małym druczkiem. Pożyczasz za 0 zł, wyrażasz zgody marketingowe, terminowo spłacasz zobowiązanie i już, premia zostanie wypłacona wprost na Twoje konto. To takie proste, nie pozwól żeby okazja uciekła Ci sprzed nosa. Przygotuj się na świąteczne wydatki i doładuj swoje konto za 0zł!

Zgarnij swój bonus – okazja ograniczona czasowo!

Jeżeli chcesz zyskać podwójnie – darmową gotówkę i premię w wysokości 67 złotych za terminową spłatę zobowiązania, to tylko do 22.12.2019 możesz skorzystać z tej szansy. Dlatego nie warto jest zwlekać z decyzją o pożyczce, bo czasu jest niewiele, a takie promocje nie zdarzają się często.

Doładuj swoje konto i przygotuj się na świąteczne wydatki już dziś. Z raportu opublikowanego przez Deloitte wynika, że przeciętna rodzina mieszkająca w Polsce na Święta przeznaczy 1521 złotych. Taki wydatek może się okazać ciężkim orzechem do zgryzienia. Nic więc dziwnego, że jego skutkiem może być dziura w naszym domowym budżecie. W końcu organizacja Świąt wcale nie zwalnia nas z

Warunki uczestnictwa w promocji

W promocji może uczestniczyć każdy Klient, który w okresie 09.12.2019 – 15.09.2019 zaciągnie pierwszą pożyczkę, wyrazi wszystkie zgody marketingowe, a pieniądze odda w terminie. Jeżeli wszystkie te warunki są spełnione, to Klientowi przysługuje prawo do wypłaty premii w postaci 67 złotych. Nie musisz wypełniać żadnych formularzy, ani rejestrować się na dodatkowych stronach. Zasady promocji są przejrzyste – jeżeli spełnisz je wszystkie, to pieniądze będą Twoje. Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdziesz w regulaminie.

Pamiętaj, oferta jest ograniczona czasowo! Nie pozwól, żeby ekstra premia przeszła Ci obok nosa i skorzystaj z MEGA PROMOCJI już dziś!

Podobne artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły