09.12.2019

Pożycz za darmo i zyskaj 67 złotych premii!

Ogłaszamy WIELKĄ PROMOCJĘ skierowaną do nowych Klientów! W okresie 09.12.2019 – 15.12.2019 mogą oni nie tylko wziąć pierwszą pożyczkę w kwocie do 3000 złotych całkowicie za darmo. Masz szansę nie tylko zgarnąć również ekstra bonus w postaci 67 złotych przelanych wprost na konto pożyczkobiorcy! Takie okazje nie zdarzają się często.

Każdy Klient, który na portalu www.pozyczkaplus.pl w okresie 09.12.2019 – 15.12.2019 zaciągnie swoją pierwszą pożyczkę i spłaci ją w terminie otrzyma premię. Nie ma żadnych haczyków, ani zapisów małym druczkiem. Pożyczasz za 0 zł, wyrażasz zgody marketingowe, terminowo spłacasz zobowiązanie i już, premia zostanie wypłacona wprost na Twoje konto. To takie proste, nie pozwól żeby okazja uciekła Ci sprzed nosa. Przygotuj się na świąteczne wydatki i doładuj swoje konto za 0zł!

Zgarnij swój bonus – okazja ograniczona czasowo!

Jeżeli chcesz zyskać podwójnie – darmową gotówkę i premię w wysokości 67 złotych za terminową spłatę zobowiązania, to tylko do 22.12.2019 możesz skorzystać z tej szansy. Dlatego nie warto jest zwlekać z decyzją o pożyczce, bo czasu jest niewiele, a takie promocje nie zdarzają się często.

Doładuj swoje konto i przygotuj się na świąteczne wydatki już dziś. Z raportu opublikowanego przez Deloitte wynika, że przeciętna rodzina mieszkająca w Polsce na Święta przeznaczy 1521 złotych. Taki wydatek może się okazać ciężkim orzechem do zgryzienia. Nic więc dziwnego, że jego skutkiem może być dziura w naszym domowym budżecie. W końcu organizacja Świąt wcale nie zwalnia nas z

Warunki uczestnictwa w promocji

W promocji może uczestniczyć każdy Klient, który w okresie 09.12.2019 – 15.09.2019 zaciągnie pierwszą pożyczkę, wyrazi wszystkie zgody marketingowe, a pieniądze odda w terminie. Jeżeli wszystkie te warunki są spełnione, to Klientowi przysługuje prawo do wypłaty premii w postaci 67 złotych. Nie musisz wypełniać żadnych formularzy, ani rejestrować się na dodatkowych stronach. Zasady promocji są przejrzyste – jeżeli spełnisz je wszystkie, to pieniądze będą Twoje. Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdziesz w regulaminie.

Pamiętaj, oferta jest ograniczona czasowo! Nie pozwól, żeby ekstra premia przeszła Ci obok nosa i skorzystaj z MEGA PROMOCJI już dziś!

Podobne artykuły

Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
Pieniądze przez internet – bezpieczne pożyczanie

Pieniądze przez internet – ich pożyczanie wymaga sporej świadomości i odpowiedzialności, zawsze wiąże się także z pewnym ryzykiem. Aby je ograniczyć, należy bardzo starannie wybrać ofertę pożyczki, zapoznać się z zasadami jej udzielania oraz sprawdzić status firmy, która za nią stoi. W dzisiejszych czasach o dodatkową gotówkę możemy wnioskować nie tylko do banków, lecz także […]

25.03.2021Pokaż więcej
Kwota pożyczki
100015000
Termin spłaty
5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
    01.01.2021
    0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

Polecane artykuły