clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Pożycz za darmo i zyskaj 67 złotych premii!

Ogłaszamy WIELKĄ PROMOCJĘ skierowaną do nowych Klientów! W okresie 09.12.2019 – 15.12.2019 mogą oni nie tylko wziąć pierwszą pożyczkę w kwocie do 3000 złotych całkowicie za darmo. Masz szansę nie tylko zgarnąć również ekstra bonus w postaci 67 złotych przelanych wprost na konto pożyczkobiorcy! Takie okazje nie zdarzają się często.

Każdy Klient, który na portalu www.pozyczkaplus.pl w okresie 09.12.2019 – 15.12.2019 zaciągnie swoją pierwszą pożyczkę i spłaci ją w terminie otrzyma premię. Nie ma żadnych haczyków, ani zapisów małym druczkiem. Pożyczasz za 0 zł, wyrażasz zgody marketingowe, terminowo spłacasz zobowiązanie i już, premia zostanie wypłacona wprost na Twoje konto. To takie proste, nie pozwól żeby okazja uciekła Ci sprzed nosa. Przygotuj się na świąteczne wydatki i doładuj swoje konto za 0zł!

Zgarnij swój bonus – okazja ograniczona czasowo!

Jeżeli chcesz zyskać podwójnie – darmową gotówkę i premię w wysokości 67 złotych za terminową spłatę zobowiązania, to tylko do 22.12.2019 możesz skorzystać z tej szansy. Dlatego nie warto jest zwlekać z decyzją o pożyczce, bo czasu jest niewiele, a takie promocje nie zdarzają się często.

Doładuj swoje konto i przygotuj się na świąteczne wydatki już dziś. Z raportu opublikowanego przez Deloitte wynika, że przeciętna rodzina mieszkająca w Polsce na Święta przeznaczy 1521 złotych. Taki wydatek może się okazać ciężkim orzechem do zgryzienia. Nic więc dziwnego, że jego skutkiem może być dziura w naszym domowym budżecie. W końcu organizacja Świąt wcale nie zwalnia nas z

Warunki uczestnictwa w promocji

W promocji może uczestniczyć każdy Klient, który w okresie 09.12.2019 – 15.09.2019 zaciągnie pierwszą pożyczkę, wyrazi wszystkie zgody marketingowe, a pieniądze odda w terminie. Jeżeli wszystkie te warunki są spełnione, to Klientowi przysługuje prawo do wypłaty premii w postaci 67 złotych. Nie musisz wypełniać żadnych formularzy, ani rejestrować się na dodatkowych stronach. Zasady promocji są przejrzyste – jeżeli spełnisz je wszystkie, to pieniądze będą Twoje. Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdziesz w regulaminie.

Pamiętaj, oferta jest ograniczona czasowo! Nie pozwól, żeby ekstra premia przeszła Ci obok nosa i skorzystaj z MEGA PROMOCJI już dziś!

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: