25.03.2021

Pieniądze przez internet – bezpieczne pożyczanie

Pieniądze przez internet – ich pożyczanie wymaga sporej świadomości i odpowiedzialności, zawsze wiąże się także z pewnym ryzykiem. Aby je ograniczyć, należy bardzo starannie wybrać ofertę pożyczki, zapoznać się z zasadami jej udzielania oraz sprawdzić status firmy, która za nią stoi. W dzisiejszych czasach o dodatkową gotówkę możemy wnioskować nie tylko do banków, lecz także korzystać z ofert firm pożyczkowych, których wybór jest obecnie naprawdę spory.

Czym różni się szybka pożyczka przez internet od kredytu bankowego?

Pieniądze przez internet są udzielane zarówno przez tradycyjne banki, jak i nowoczesne, powstałe w ostatnich latach firmy pożyczkowe. Te drugie są legalnie działającymi w naszym kraju podmiotami gospodarczymi, które udostępniają klientom własny kapitał. Pożyczki bankowe systematycznie tracą na popularności, na co wpływa ciągle zbyt utrudniony do nich dostęp dla przeciętego człowieka, uciążliwe procedury oraz wysokie wymagania, jakie banki stawiają swoim klientom. Na popularności zyskują z kolei pożyczki online, które są nowoczesnymi produktami finansowymi, wprost stworzonymi na miarę potrzeb współczesnego człowieka.

Pożyczki online są udzielane przez internet, co oznacza, że klient może wypełnić i złożyć wniosek bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem strony www wybranej firmy. Wniosek jest zazwyczaj rozpatrywany w przeciągu kilku-kilkunastu minut, a po jego zaakceptowaniu, pieniądze od razu wpływają na konto klienta. Firmy pożyczkowe nie wymagają dołączenia do wniosku żadnych zaświadczeń i dokumentów prócz dowodu osobistego, co skraca do minimum cały proces oraz sprawia, że pożyczka może zostać udzielona w bardzo krótkim czasie. Pieniądze klient może przeznaczyć na dowolny cel, pamiętając o terminie spłaty zobowiązania. W większości przypadków, pożyczki przez internet spłaca się w ciągu 30-45 dni jednym przelewem na wskazane konto.

Pieniądze przez internet – jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki internetowej?

Pożyczki online są udzielane przez różne firmy pożyczkowe, z których każda posiada własne zasady świadczenia usług oraz regulaminy udzielania wsparcia finansowego. Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki, warto więc sprawdzić wszystkie informacje na temat wybranego produktu finansowego, dokładnie zapoznać się z jego kosztami oraz terminem spłaty i na podstawie tej wiedzy podjąć świadomą decyzję odnośnie skorzystania z konkretnej oferty. Warto ponadto sprawdzić, czy firma pożyczkowa jest zarejestrowana w Polsce oraz jakie są opinie klientów na temat współpracy z nią.

Sporym ułatwieniem dla osób, które po raz pierwszy rozważają sięgnięcie po chwilówkę, jest pierwsza pożyczka  za darmo oferowana przez większość sprawdzonych firm pożyczkowych. Ta okresowo pojawiająca się promocja pozwala na zupełnie bezpłatne wypróbowanie oferty konkretnej firmy pożyczkowej oraz otrzymania pieniędzy bez oprocentowania, z czym raczej nie spotkamy się w przypadku tradycyjnych kredytów bankowych. Pierwsza pożyczka za darmo to szansa za ocenę jakości współpracy na linii firma pożyczkowa-klient oraz sprawdzenie w praktyce, czy pożyczki przez internet są dla nas odpowiednim wyborem.

Podobne artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
Kwota pożyczki
100015000
Termin spłaty
5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
    01.01.2021
    0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

Polecane artykuły