25.03.2021

Pieniądze przez internet – bezpieczne pożyczanie

Pieniądze przez internet – ich pożyczanie wymaga sporej świadomości i odpowiedzialności, zawsze wiąże się także z pewnym ryzykiem. Aby je ograniczyć, należy bardzo starannie wybrać ofertę pożyczki, zapoznać się z zasadami jej udzielania oraz sprawdzić status firmy, która za nią stoi. W dzisiejszych czasach o dodatkową gotówkę możemy wnioskować nie tylko do banków, lecz także korzystać z ofert firm pożyczkowych, których wybór jest obecnie naprawdę spory.

Czym różni się szybka pożyczka przez internet od kredytu bankowego?

Pieniądze przez internet są udzielane zarówno przez tradycyjne banki, jak i nowoczesne, powstałe w ostatnich latach firmy pożyczkowe. Te drugie są legalnie działającymi w naszym kraju podmiotami gospodarczymi, które udostępniają klientom własny kapitał. Pożyczki bankowe systematycznie tracą na popularności, na co wpływa ciągle zbyt utrudniony do nich dostęp dla przeciętego człowieka, uciążliwe procedury oraz wysokie wymagania, jakie banki stawiają swoim klientom. Na popularności zyskują z kolei pożyczki online, które są nowoczesnymi produktami finansowymi, wprost stworzonymi na miarę potrzeb współczesnego człowieka.

Pożyczki online są udzielane przez internet, co oznacza, że klient może wypełnić i złożyć wniosek bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem strony www wybranej firmy. Wniosek jest zazwyczaj rozpatrywany w przeciągu kilku-kilkunastu minut, a po jego zaakceptowaniu, pieniądze od razu wpływają na konto klienta. Firmy pożyczkowe nie wymagają dołączenia do wniosku żadnych zaświadczeń i dokumentów prócz dowodu osobistego, co skraca do minimum cały proces oraz sprawia, że pożyczka może zostać udzielona w bardzo krótkim czasie. Pieniądze klient może przeznaczyć na dowolny cel, pamiętając o terminie spłaty zobowiązania. W większości przypadków, pożyczki przez internet spłaca się w ciągu 30-45 dni jednym przelewem na wskazane konto.

Pieniądze przez internet – jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki internetowej?

Pożyczki online są udzielane przez różne firmy pożyczkowe, z których każda posiada własne zasady świadczenia usług oraz regulaminy udzielania wsparcia finansowego. Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki, warto więc sprawdzić wszystkie informacje na temat wybranego produktu finansowego, dokładnie zapoznać się z jego kosztami oraz terminem spłaty i na podstawie tej wiedzy podjąć świadomą decyzję odnośnie skorzystania z konkretnej oferty. Warto ponadto sprawdzić, czy firma pożyczkowa jest zarejestrowana w Polsce oraz jakie są opinie klientów na temat współpracy z nią.

Sporym ułatwieniem dla osób, które po raz pierwszy rozważają sięgnięcie po chwilówkę, jest pierwsza pożyczka  za darmo oferowana przez większość sprawdzonych firm pożyczkowych. Ta okresowo pojawiająca się promocja pozwala na zupełnie bezpłatne wypróbowanie oferty konkretnej firmy pożyczkowej oraz otrzymania pieniędzy bez oprocentowania, z czym raczej nie spotkamy się w przypadku tradycyjnych kredytów bankowych. Pierwsza pożyczka za darmo to szansa za ocenę jakości współpracy na linii firma pożyczkowa-klient oraz sprawdzenie w praktyce, czy pożyczki przez internet są dla nas odpowiednim wyborem.

Podobne artykuły

Poznaliśmy zwycięzcę konkursu „Wakacyjny PLAN na PLUS”

To wielka chwila! Po długim i ekscytującym okresie oczekiwania mamy przyjemność ogłosić zwycięzcę naszego konkursu „Wakacyjny PLAN na PLUS”, w którym do wygrania był bon o wartości 2000 zł do biura podróży ITAKA! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym konkursie i odpowiedzieli na pytanie “Jaka jest najważniejsza rzecz, którą musisz zabrać ze sobą na […]

25.09.2023Pokaż więcej
Jak do wniosku o pożyczkę dołączyć dokumenty potwierdzające Twój dochód? 

Wnioskując o wyższe kwoty pożyczek, możesz spotkać się z prośbą o załączenie dokumentu potwierdzającego Twój dochód. Rozumiemy, że nowa procedura może powodować pewne trudności, dlatego przygotowaliśmy szczegółową instrukcję, która krok po kroku wyjaśnia proces dodawania dokumentów zarówno na Twoim telefonie, jak i komputerze. W jaki sposób możesz potwierdzić swój dochód? Sprawdź w poniższej instrukcji!  Swój […]

19.07.2023Pokaż więcej
2022 – ROKIEM na PLUS dla naszych Klientów! 

Naszą misją, zgodnie z nazwą firmy jest oferowanie naszym Klientom samych PLUSów, dlatego Pożyczka PLUS umożliwia w swoim serwisie nie tylko pozyskanie dodatkowego finansowania, ale często z myślą o swoich Klientach oferuje liczne konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.  W 2022 na portalu Pożyczka PLUS zorganizowaliśmy aż 10 konkursów i drugie tyle promocji […]

17.01.2023Pokaż więcej
Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Okres spłaty
dni
 • Zaloguj się do Profilu Klienta i sprawdź ofertę!
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły