02.07.2019

Ogłaszamy gorącą promocję na PożyczkaPlus!

Promocje to doskonały czas na to, by zaoszczędzić. Podobnie jest w przypadku gorącej promocji na PożyczkaPlus. Korzystając z tej oferty koszt pożyczki będzie zdecydowanie niższy, więc gotówka zostanie nam w kieszeni. To idealna okazja, by udać się na zasłużone wakacje!

Gorące lato, gorące wakacje, gorące wspomnienia… i gorąca promocja na PożyczkaPlus! Łącząc wszystkie te gorące czynniki otrzymamy wybuchową mieszankę, która pozwoli nam na wypoczynek bez żadnych trosk. Będziemy mogli korzystać z pięknej pogody, cieszyć się bajecznym otoczeniem i przeżyć niezapomniane chwile. A o naszą płynność finansową nie będziemy musieli się martwić – pomoże nam ją utrzymać pożyczka online ze specjalnym rabatem.

Pierwsza pożyczka do 3000 złotych za darmo – gorąca promocja na PożyczkaPlus!

Promocja na pożyczkaplusSpecjalnie z myślą o naszych nowych Klientach przygotowaliśmy promocję, dzięki której mogą pożyczyć całkowicie za darmo. Promocja ta dotyczy pierwszej pożyczki na maksymalną kwotę 3000 złotych. Warto zaznaczyć, że warunkiem skorzystania z promocji jest terminowa spłata – oznacza to, że pierwsza pożyczka będzie darmowa, jeżeli spłacimy ją w określonym w umowie terminie, maksymalnie 30 dni.

Kwota 3000 złotych w zupełności wystarczy nam na spokojny wypoczynek na przykład nad jeziorem. Możemy udać się w zaciszne miejsce i cieszyć się pięknem natury, bądź zdecydować się na ośrodek wypoczynkowy, jeżeli lepiej czujemy się w towarzystwie innych ludzi. Bez znaczenia jest to, jak lubisz wypoczywać – gorąca promocja na PożyczkaPlus wspiera wszystkie wakacyjne plany!

Gorąca promocja na drugą pożyczkę – AŻ 40% taniej!

Klienci, którzy terminowo spłacili pierwszą pożyczkę i ponownie potrzebują naszego wsparcia gotówkowego mogą aktualnie skorzystać z gorącej promocji, która tnie koszty drugiej pożyczki aż o 40%! Z gorącym rabatem możemy pożyczyć kwotę nawet do 3500 złotych na okres 30 dni. Dzięki temu już teraz zyskamy dodatkową gotówkę na wakacyjne przyjemności.

Promocja obowiązuje do 03.07.2019 roku – nie czekaj, aż ucieknie Ci sprzed nosa i ciesz się dodatkową gotówką już dziś! Pamiętaj, że możesz wnioskować o pożyczkę w naszej aplikacji mobilnej i pożyczać pieniądze jeszcze wygodniej tu i teraz!

Podobne artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły