02.07.2019

Ogłaszamy gorącą promocję na PożyczkaPlus!

Promocje to doskonały czas na to, by zaoszczędzić. Podobnie jest w przypadku gorącej promocji na PożyczkaPlus. Korzystając z tej oferty koszt pożyczki będzie zdecydowanie niższy, więc gotówka zostanie nam w kieszeni. To idealna okazja, by udać się na zasłużone wakacje!

Gorące lato, gorące wakacje, gorące wspomnienia… i gorąca promocja na PożyczkaPlus! Łącząc wszystkie te gorące czynniki otrzymamy wybuchową mieszankę, która pozwoli nam na wypoczynek bez żadnych trosk. Będziemy mogli korzystać z pięknej pogody, cieszyć się bajecznym otoczeniem i przeżyć niezapomniane chwile. A o naszą płynność finansową nie będziemy musieli się martwić – pomoże nam ją utrzymać pożyczka online ze specjalnym rabatem.

Pierwsza pożyczka do 3000 złotych za darmo – gorąca promocja na PożyczkaPlus!

Promocja na pożyczkaplusSpecjalnie z myślą o naszych nowych Klientach przygotowaliśmy promocję, dzięki której mogą pożyczyć całkowicie za darmo. Promocja ta dotyczy pierwszej pożyczki na maksymalną kwotę 3000 złotych. Warto zaznaczyć, że warunkiem skorzystania z promocji jest terminowa spłata – oznacza to, że pierwsza pożyczka będzie darmowa, jeżeli spłacimy ją w określonym w umowie terminie, maksymalnie 30 dni.

Kwota 3000 złotych w zupełności wystarczy nam na spokojny wypoczynek na przykład nad jeziorem. Możemy udać się w zaciszne miejsce i cieszyć się pięknem natury, bądź zdecydować się na ośrodek wypoczynkowy, jeżeli lepiej czujemy się w towarzystwie innych ludzi. Bez znaczenia jest to, jak lubisz wypoczywać – gorąca promocja na PożyczkaPlus wspiera wszystkie wakacyjne plany!

Gorąca promocja na drugą pożyczkę – AŻ 40% taniej!

Klienci, którzy terminowo spłacili pierwszą pożyczkę i ponownie potrzebują naszego wsparcia gotówkowego mogą aktualnie skorzystać z gorącej promocji, która tnie koszty drugiej pożyczki aż o 40%! Z gorącym rabatem możemy pożyczyć kwotę nawet do 3500 złotych na okres 30 dni. Dzięki temu już teraz zyskamy dodatkową gotówkę na wakacyjne przyjemności.

Promocja obowiązuje do 03.07.2019 roku – nie czekaj, aż ucieknie Ci sprzed nosa i ciesz się dodatkową gotówką już dziś! Pamiętaj, że możesz wnioskować o pożyczkę w naszej aplikacji mobilnej i pożyczać pieniądze jeszcze wygodniej tu i teraz!

Podobne artykuły

Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
Pieniądze przez internet – bezpieczne pożyczanie

Pieniądze przez internet – ich pożyczanie wymaga sporej świadomości i odpowiedzialności, zawsze wiąże się także z pewnym ryzykiem. Aby je ograniczyć, należy bardzo starannie wybrać ofertę pożyczki, zapoznać się z zasadami jej udzielania oraz sprawdzić status firmy, która za nią stoi. W dzisiejszych czasach o dodatkową gotówkę możemy wnioskować nie tylko do banków, lecz także […]

25.03.2021Pokaż więcej
Kwota pożyczki
100015000
Termin spłaty
5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
    01.01.2021
    0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

Polecane artykuły