clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Ogłaszamy gorącą promocję na PożyczkaPlus!

Promocje to doskonały czas na to, by zaoszczędzić. Podobnie jest w przypadku gorącej promocji na PożyczkaPlus. Korzystając z tej oferty koszt pożyczki będzie zdecydowanie niższy, więc gotówka zostanie nam w kieszeni. To idealna okazja, by udać się na zasłużone wakacje!

Gorące lato, gorące wakacje, gorące wspomnienia… i gorąca promocja na PożyczkaPlus! Łącząc wszystkie te gorące czynniki otrzymamy wybuchową mieszankę, która pozwoli nam na wypoczynek bez żadnych trosk. Będziemy mogli korzystać z pięknej pogody, cieszyć się bajecznym otoczeniem i przeżyć niezapomniane chwile. A o naszą płynność finansową nie będziemy musieli się martwić – pomoże nam ją utrzymać pożyczka online ze specjalnym rabatem.

Pierwsza pożyczka do 3000 złotych za darmo – gorąca promocja na PożyczkaPlus!

Promocja na pożyczkaplusSpecjalnie z myślą o naszych nowych Klientach przygotowaliśmy promocję, dzięki której mogą pożyczyć całkowicie za darmo. Promocja ta dotyczy pierwszej pożyczki na maksymalną kwotę 3000 złotych. Warto zaznaczyć, że warunkiem skorzystania z promocji jest terminowa spłata – oznacza to, że pierwsza pożyczka będzie darmowa, jeżeli spłacimy ją w określonym w umowie terminie, maksymalnie 30 dni.

Kwota 3000 złotych w zupełności wystarczy nam na spokojny wypoczynek na przykład nad jeziorem. Możemy udać się w zaciszne miejsce i cieszyć się pięknem natury, bądź zdecydować się na ośrodek wypoczynkowy, jeżeli lepiej czujemy się w towarzystwie innych ludzi. Bez znaczenia jest to, jak lubisz wypoczywać – gorąca promocja na PożyczkaPlus wspiera wszystkie wakacyjne plany!

Gorąca promocja na drugą pożyczkę – AŻ 40% taniej!

Klienci, którzy terminowo spłacili pierwszą pożyczkę i ponownie potrzebują naszego wsparcia gotówkowego mogą aktualnie skorzystać z gorącej promocji, która tnie koszty drugiej pożyczki aż o 40%! Z gorącym rabatem możemy pożyczyć kwotę nawet do 3500 złotych na okres 30 dni. Dzięki temu już teraz zyskamy dodatkową gotówkę na wakacyjne przyjemności.

Promocja obowiązuje do 03.07.2019 roku – nie czekaj, aż ucieknie Ci sprzed nosa i ciesz się dodatkową gotówką już dziś! Pamiętaj, że możesz wnioskować o pożyczkę w naszej aplikacji mobilnej i pożyczać pieniądze jeszcze wygodniej tu i teraz!

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: