clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Nowy rok szkolny się zbliża, warto wziąć mądrze darmową pożyczkę !

Nowa oferta z okazji nowego roku szkolnego – do 2000zł  za darmo!

 

Wakacje w pełni, jednak już powoli rozpoczyna się szał szkolnych zakupów. Jak się okazuje koszt szkolnej wyprawki co roku bardzo uszczupla kieszenie rodziców i może sięgać nawet ok. 900 zł. Warto wspomóc w tym okresie swój budżet. Dzięki pożyczce plus możesz zdobyć dodatkowe 2000 dla Twojego dziecka  za 0 zł na 30 dni.

Jak do każdych zakupów, do tych również warto podejść z głową. Jak wiadomo wyprawka szkolna to nie tylko książki i zeszyty, ale również nowe ubrania, buty czy akcesoria.

Dlatego warto zdecydować się na nie wcześniej, a nie tuż przed pierwszym dzwonkiem. Okres wakacyjny, to najlepszy czas skorzystanie z wyprzedaży, jakie oferują sieciówki. W wielu sklepach możesz kupić odzież nawet do 70% taniej. Jeśli będziesz zwlekać zbyt długo w wielu salonach może pozostać ci tylko oferta nowej kolekcji w wyższych, regularnych cenach.

Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę przed rozpoczęciem zakupów szkolnych jest zapoznanie się z ofertą w sklepach on-line. Polacy coraz częściej korzystają z takiej formy zakupów. Czy słusznie? Prawdopodobnie tak. W sieci możesz kupić teraz dosłownie wszystko. Jest to dobre rozwiązanie nawet, jeśli chodzi o kupno książek i podręczników. Powstaje coraz więcej tzw. wirtualnych księgarni oferujących sprzedaż jedynie przez Internet w cenach niższych niż w sklepach stacjonarnych.

Nie zapomnij, że zakupy szkolne są przede wszystkim dla Twojego dziecka. Mimo, że są sporym wydatkiem to na pewno chcesz, aby czuło się ono szczęśliwe w szkole, dzięki przyborom i gadżetom dokładnie takim, o jakich marzył. Aby spełnić mniejsze lub większe potrzeby swojego dziecka wybierz pożyczkę plus i nie martw się koszty. Pożyczka weźmiesz przez Internet, szybko i łatwo.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: