clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Majówka – gdzie się wybrać w 2018 roku?

Majówka w  2018  roku to 9 dni wolnego pod warunkiem, że weźmiesz 3 dni urlopu. Jesteś już zadowolony? Czas zaplanować wypoczynek. Majówka nad morzem, jeziorem, w górach czy w mieście?  Wachlarz możliwości jest olbrzymi. 

 

 

 

Dla aktywnych fizycznie.

Spływ kajakowy czarną Hańczą, czyli najdłuższym kanałem w Wigierskim Parku Narodowym to bardzo ciekawa propozycja. Może ona trwać od 4 do 6 dni – w zależności od tępa uczestników jak również od warunków pogodowych. Spływ ma długość 85 km i na szlaku możemy napotkać  również atrakcję. Dzikie zwierzęta zaczynając od licznych ptaków kończąc na wilkach. Przepyszna kuchnia regionalna – kartacze, jagodzianki i lokalny bimber. Koszt spływy kajakowego waha się do 120 do 300 zł

Jeśli jednak kilka dni w kajaku nie sprawi ci przyjemności i wolisz spędzić ten czas na lądzie weź pod uwagę Bieszczady i uroki licznych szlaków rowerowych i pieszych. W każdej chwili Bieszczady zachwycają. Tarnica (1346 m n.p.m.), Chatka Puchatka znajduje się na Połoninie Wetlińskiej  (1228 m n.p.m.), Krzemieniec (1221 m n.p.m.) to jeden ze szczytów w Bieszczadach Zachodnich. Kilka bardzo ciekawych szlaków jest do zdobycia. Bieszczady należą do przyjemnych dla nowicjuszy dlatego też warto na pierwszą wyprawę wybrać się właśnie tam. Pobyt w Bieszczadach w raz z zakwaterowaniem to koszt od 200 do 400 zł za dobę.

Majówka z dziećmi

Okres majówki to nie tylko urlop ale także małe ferie w szkole- gdzie warto spędzić czas z pociechami? Jeśli zostajesz w mieście warto sprawdzić lokalne atrakcje. Koncerty, wystawy, wypożyczalnie rowerów, zoo. Najmłodsi cenią sobie bardzo kino a tu repertuar majówkowy dla najmłodszych zawsze posiada dodatkowe seanse. Warto także sprawdzić oferty kursów dla dzieci – kurs rysunku, programowania czy mini kolonie piłkarskie to już standard podczas majówki dla najmłodszych. Nie zapomnijcie zapytać pociech o zdanie ponieważ trendy na spędzanie wolnego czasu zmieniają się szybciej niż jesteśmy w stanie to przyswoić ?

Na majówkę z POŻYCZKAPLUS.PL

Na te i inne aktywności możesz zawsze wziąć  lekką pożyczkę plus. Pożyczysz dziś oddasz aż za 30 dni a niezapomniane chwile z bliskimi pozostaną na lata.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: