09.05.2019

Pożyczka z rabatem na komunię to PLUS!

Maj to miesiąc Komunii. To nie tylko ważne wydarzenie dla całej rodziny, ale również spory wydatek, który znacznie nadwyręża domowy budżet. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego przygotowaliśmy z tej okazji specjalną promocję – pierwsza pożyczka za 0zł, a kolejne z rabatami.

Dzień I Komunii Świętej to ważne wydarzenie dla każdego dziecka – dlatego rodzice i cała rodzina robią wszystko, żeby był jak najpiękniejszym wspomnieniem. W tak szczególnym okresie troska o naszą sytuację finansową może skutecznie popsuć podniosły nastrój, dlatego warto ją wyeliminować. Przybywamy z pomocą – przygotowaliśmy specjalną promocję, która pomoże podreperować domowy budżet i znaleźć w nim miejsce na wszystkie wydatki związane z komunią.

Pożyczka na komunię za 0 zł – specjalnie dla nowych Klientów!

Promocyjna pożyczka na komunięJeżeli po raz pierwszy planujesz wziąć pożyczkę na PożyczkaPlus.pl, to możesz zrobić to całkowicie za darmo. Oferujemy pierwszą darmową pożyczkę do 2000 złotych na 30 dni. Oznacza to, że oddajesz dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyłeś – pod warunkiem terminowej spłaty. Pierwsza pożyczka za 0zł nie jest obciążana żadnymi dodatkowymi kosztami, RRSO wynosi 0%.

Jeżeli jesteśmy gościem na komunijnym przyjęciu – kwota 2000 złotych pozwoli nam na zakup niezapomnianego prezentu, niezależnie od stopnia pokrewieństwa. To doskonały sposób na to, żeby sprawić dziecku radość! Jeżeli potrzebujesz wsparcia finansowego na inny cel, to również możesz na nas liczyć!

Komunijny rabat dla stałych Klientów – 40% albo więcej…

Nie zapominamy również o naszych stałych Klientach – dla nich również przygotowaliśmy rabat na komunijne wydatki. Rabat na pożyczkę sięga w tym przypadku aż 40%, a nawet i więcej. Rabat, który przygotowaliśmy specjalnie dla naszych lojalnych Klientów jest dostępny w Profilu Klienta, widoczny po zalogowaniu na naszej stronie. Z każdą kolejną pożyczką można wnioskować o coraz wyższą kwotę, nawet aż do 8000 tysięcy złotych. To kwota, która z pewnością pokryje wszystkie komunijne wydatki, które opisaliśmy już w tym artykule. Promocja trwa do 12.05.

Podobne artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły