clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Pożyczka z rabatem na komunię to PLUS!

Maj to miesiąc Komunii. To nie tylko ważne wydarzenie dla całej rodziny, ale również spory wydatek, który znacznie nadwyręża domowy budżet. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego przygotowaliśmy z tej okazji specjalną promocję – pierwsza pożyczka za 0zł, a kolejne z rabatami.

Dzień I Komunii Świętej to ważne wydarzenie dla każdego dziecka – dlatego rodzice i cała rodzina robią wszystko, żeby był jak najpiękniejszym wspomnieniem. W tak szczególnym okresie troska o naszą sytuację finansową może skutecznie popsuć podniosły nastrój, dlatego warto ją wyeliminować. Przybywamy z pomocą – przygotowaliśmy specjalną promocję, która pomoże podreperować domowy budżet i znaleźć w nim miejsce na wszystkie wydatki związane z komunią.

Pożyczka na komunię za 0 zł – specjalnie dla nowych Klientów!

Promocyjna pożyczka na komunięJeżeli po raz pierwszy planujesz wziąć pożyczkę na PożyczkaPlus.pl, to możesz zrobić to całkowicie za darmo. Oferujemy pierwszą darmową pożyczkę do 2000 złotych na 30 dni. Oznacza to, że oddajesz dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyłeś – pod warunkiem terminowej spłaty. Pierwsza pożyczka za 0zł nie jest obciążana żadnymi dodatkowymi kosztami, RRSO wynosi 0%.

Jeżeli jesteśmy gościem na komunijnym przyjęciu – kwota 2000 złotych pozwoli nam na zakup niezapomnianego prezentu, niezależnie od stopnia pokrewieństwa. To doskonały sposób na to, żeby sprawić dziecku radość! Jeżeli potrzebujesz wsparcia finansowego na inny cel, to również możesz na nas liczyć!

Komunijny rabat dla stałych Klientów – 40% albo więcej…

Nie zapominamy również o naszych stałych Klientach – dla nich również przygotowaliśmy rabat na komunijne wydatki. Rabat na pożyczkę sięga w tym przypadku aż 40%, a nawet i więcej. Rabat, który przygotowaliśmy specjalnie dla naszych lojalnych Klientów jest dostępny w Profilu Klienta, widoczny po zalogowaniu na naszej stronie. Z każdą kolejną pożyczką można wnioskować o coraz wyższą kwotę, nawet aż do 8000 tysięcy złotych. To kwota, która z pewnością pokryje wszystkie komunijne wydatki, które opisaliśmy już w tym artykule. Promocja trwa do 12.05.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: