clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Jesienne wydatki

Jesień mamy już w pełni, a wraz ze zmianą pogody i pory roku czekać nas mogą dodatkowe, często nieprzewidziane przez nas wcześniej wydatki. Dziś nie musi to stanowić problemu.

 

 

Zmiany, zmiany, zmiany…

Jesienią trwają wielkie wyprzedaże, promocje i tzw. „wietrzenia magazynów”. Coraz popularniejszy staje się w Polsce Black Friday, czyli Czarny Piątek – dzień, w którym odbywają się największe wyprzedaże w roku oraz Cyber Monday – pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku, dzień, w którym możemy dokonać tańszych zakupów przez Internet. Te jesienne okazje dają nam możliwość do uzupełnienia braków lub dokonania zmian w domowym wyposażeniu. W  ramach Pożyczki Plus możemy uzyskać nawet do 5 tysięcy złotych na wydatki tego typu. Jesienna pożyczka pozwoli nam zakupić w okazyjnych cenach telewizory, laptopy, czy sprzęt AGD. Jesień to dobry czas do wprowadzenia zmian w naszym otoczeniu. A może niewielki remont przed zimą? Odmalowanie sypialni na ulubiony kolor, pozwoli nam cieszyć się dobrym nastrojem przed snem i o poranku.

Zadbajmy o zdrowie przed zimą

Jesień to wzmożony czas przeziębień i grypy. Pierwsze chłodne wieczory mogą być powodem częstszych niż zwykle wizyt u lekarza. Zapominamy o ciepłym szaliku i rękawiczkach, po czym zaopatrujemy się w wiele leków i specyfików, które mają uchronić nas przed kolejnymi chorobami. Warto zadbać o zdrowie, nie doleczone choroby szybko powracają. Należy reagować – nie czekajmy w długich kolejkach do lekarza w państwowych przychodniach. Warto skorzystać z porady specjalisty w ramach prywatnej opieki zdrowotnej.

A może czas na… wakacje?

Jeśli nie mieliśmy czasu na wakacje w sezonie, nie musimy się o to martwić. Dziś możemy wyjeżdżać na wakacje przez cały rok w niemalże każdy zakątek świata. Możemy więc wybrać się w miejsce, gdzie zdążymy zażyć jeszcze wakacyjnego słońca i rozgrzać się przed polską zimą. Warto zastanowić się, jaki region nas interesuje. Wybór mamy duży – jak chociażby Tunezja, Grecja, Maroko, Turcja. Oferty last minute to koszt mniej więcej dwóch tysięcy złotych za pobyt dwóch osób w kurorcie all inclusive. Na tego typu wyjazdy decydować musimy się dość szybko, ponieważ wycieczki cieszą się dużą popularnością i w każdej chwili mogą się wyprzedać. Ogranicza nas cena wyjazdu? Jeśli nie dysponujemy w danej chwili gotówką z pomocą przyjść może pożyczka przez Internet,  bez wychodzenia z domu i bez formalności, jeszcze tego samego dnia pieniądze trafią na nasze konto. A my będziemy mogli spokojnie cieszyć się z upragnionych wakacji w ciepłych krajach.

 

 

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 12,87%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1010 zł, oprocentowanie stałe: 0%; całkowity koszt kredytu: 10 zł (w tym: prowizja: 10 zł, odsetki: 0zł), z zastrzeżeniem terminowej spłaty. Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 1804% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 282,22 zł  (w tym: prowizja 274 zł, odsetki 8,22 zł); umowa na 30 dni. Stan na 01.07.2017. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkodawcą jest TUSUMI Sp. z o.o.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: