clock-icon
Godziny pracy: Pon - Pt. 08:00 - 20:00 Sob. 08:00 - 18:00 Ndz. 09:00 - 17:00

Jesien na plus – jak się na nią przygotować

Dni co raz krótsze, zimniejsze, a Tobie zaczyna brakować energii? Przygotuj się na jesień. Zadbaj o swój dom i swoje samopoczucie. Koniec lata może być nieoczekiwanie bardzo całkiem przyjemny o ile zadbamy o kilka spraw.

 

Zadbaj o swój dom

Twoje miejsce zamieszkania, z pewnością jest dla Ciebie przede wszystkim schronieniem. Dlatego sprawdź, czy Twój dom jest przygotowany na jesień. Przede wszystkim musisz ocenić szczelność okien, drzwi i dachu, ponieważ jest to okres, kiedy bardzo często możesz spodziewać się intensywnych opadów i silnych wiatrów. Twój ogród także w tym momencie potrzebuje pielęgnacji. Przed spadkiem temperatury warto zabezpieczyć nie tylko meble ogrodowe, ale również rośliny i trawnik. Pamiętaj u przycięciu drzew i krzewów aby wiosną znów mogły obudzić się do życia. Trawnik za pewne przykryją liście, a w późniejszym okresie śnieg, dlatego warto ochronić go przed niską temperaturą, posypując specjalnym nawozem. Rozpocznie się również okres regularnego ogrzewania. Nie zapomnij o zgromadzeniu opału, aby mimo brzydkiej pogody, w Twoim domu było zawsze ciepło. W związku z koniecznością ciągłego ocieplania oraz również oświetlania, warto zainwestować w czujniki dymu i tlenku węgla, szczególnie po zeszłorocznych doświadczeniach ze smogiem. Uporządkowany i ogród i sprawdzony dom z pewnością pomogą Ci spokojnie spędzić jesień.

 

Zadbaj o swoje samopoczucie

Bezpieczny dom jest pierwszym krokiem do zapewnienia Ci dobrego samopoczucia jesienią. Jednak to nie wszystko. Ważna jest również Twoja kondycja i nastawienie. Brak słońca oraz mniejsza dostępność świeżych owoców i warzyw może osłabić Twój organizm. Pamiętaj o dostarczaniu witamin, które nie tylko Cię wzmocnią, ale także uchronią przed jesienną grypą. Nie rezygnuj z rozrywek. Jesień też możesz spędzać aktywnie. Ubierz się ciepło i wyjdź na spacer. Nie musi być zawsze pochmurno i deszczowo. Korzystaj z uroków pięknej, złotej jesieni. Zadbaj aby wystrój twojego domu wprawiał Cię w dobry nastrój. Wyciągnij miękkie koce, kapcie i swetry, aby zapewniały Ci ciepło i wygodę. Zaopatrz się w dekoracje i świece, które sprawią, że będzie Ci przytulnie i miło, mimo pogody za oknem.

 

Jesień nie musi być straszna. Wszystko zależy od Twojego nastawienia. Pamiętaj, że najlepsze rozwiązanie często są proste i tanie. Dopasuj swoje otoczenie do swoich potrzeb i zapewnij sobie ciepło w chłodne dni. Sprawdź naszą ofertę na pozyczkaplus.pl i przygotuj się na jesień.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: