clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Jak oszczędzać… czas?

Ile cennego czasu marnujemy na zbędne czynności? Jak przestać narzekać na ciągły brak czasu? Zaoszczędzenie nawet kilkunastu minut dziennie zdecydowanie polepszy jakość naszego życia. Tylko jak to zrobić?

 

 

Wszystko ma swój czas i… miejsce

Codziennie rano szukasz kluczy i nie masz pojęcia, gdzie mogą się podziewać? Usilnie próbujesz przypomnieć sobie gdzie leżą, a frustracja z minuty na minutę rośnie? Sposób na to jest banalny: odkładajmy rzeczy na miejsce, a zaoszczędzimy każdego poranka 15 minut. Zamiast biegać po mieszkaniu w poszukiwaniu zgubionych przedmiotów, będziemy mogli wypić spokojnie kawę i zjeść śniadanie.

Załatwiaj sprawy online

Zakupy na mieście w godzinach szczytu? Możemy być pewni, że utkniemy na długie godziny w korku lub w kilometrowej kolejce do kasy w sklepie. Możemy się przed tym ustrzec: zróbmy zakupy (również spożywcze) przez Internet, a po pracy odbierzemy je z rąk kuriera w domu. To ogromna oszczędność czasu.

Podobnie jest z pożyczkami. Wszystko zrobimy online bez wychodzenia z domu, a pieniądze trafią na nasze konto jeszcze tego samego dnia. Jedyne co musimy zrobić, aby otrzymać szybką gotówkę w ramach Pożyczki Plus to: wybrać kwotę i termin spłaty pożyczki, złożyć wniosek i sprawdzić konto. Prawda, że to proste?

Zamień “zaraz” na “teraz”

Nie odkładaj niczego na później. Czynności, które zajmują mniej niż  10 minut warto wykonywać na bieżąco. Nie zostawiajmy na później włożenia naczyń do zmywarki, rozwieszenia prania, czy opłacenia rachunków. Zróbmy to od razu, a liczba oczekujących na wykonanie obowiązków niezauważalnie się zmniejszy.

 

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: