21.07.2017

Inspiracje na wakacje

Wakacje już w pełni, ale nie każdy może pozwolić sobie na dwutygodniowy urlop. Większość z nas musi zadowolić się jedynie kilkoma dniami wypoczynku. Tym, którzy wiedzą, jak dobrze wykorzystać wakacyjny wolny czas, proponujemy udział w naszym konkursie „Inspiracje na wakacje”.

Minął już prawie miesiąc odkąd rozpoczęły się wakacje, a pogoda w kratkę – czasem słońce, czasem deszcz. Nie byłoby to większym problemem, gdyby tylko mieć więcej wolnego czasu i więcej wolnej gotówki – wówczas pomysł na spędzenie nawet krótkiego urlopu sam przyszedłby do głowy. Na pogodę nic nie poradzimy, ale na brak gotówki i pomysłów możemy już pomóc!

Jak? W bardzo prosty sposób: Pokaż nam, jak spędzasz wakacyjny czas, zainspiruj innych i zgarnij nagrody. Dla każdego, kto prześle inspirujące zdjęcie, mamy 50% rabatu na kolejna pożyczkę, a dla pięciu autorów najciekawszych zdjęć 100% rabatu na kolejną pożyczkę.

Jak to działa?

Zasady są bardzo proste. Wystarczy skorzystać z oferty pozyczkaplus.pl, a następnie zrobić zdjęcie, ukazujące wakacyjno-weekendową aktywność i zgłosić je do naszego konkursu. Każdy, kto dokona zgłoszenia, otrzyma kod rabatowy na -50% kosztów kolejnej pożyczki.

Ale na tym nie koniec. Spośród wszystkich zgłoszeń konkursowych wybierzemy 5 najbardziej inspirujących zdjęć, a ich autorów nagrodzimy kodami rabatowymi na -100% kosztów kolejnej pożyczki. Wartość takiego rabatu może wynieść nawet 1495 zł.

W konkursie mogą brać udział wszyscy klienci Pożyczki Plus (zarówno nowi jak i dotychczasowi), którzy w dniach od 17 do 31 lipca 2017 r. skorzystają z oferty pożyczki na dowolną możliwą kwotę i na dowolny możliwy termin oraz dokonają zgłoszenia konkursowego na stronie internetowej www.pozyczkaplus.specjalnyrabat.pl.

Organizatorem konkursu „Weekendowe inspiracje na wakacje” jest Aventus Group Sp.z o.o. – właściciel serwisów pożyczkowych pozyczkaplus.pl oraz smartpozyczka.pl.

Pełny regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej www.pozyczkaplus.specjalnyrabat.pl.

Podobne artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły