21.07.2017

Inspiracje na wakacje

Wakacje już w pełni, ale nie każdy może pozwolić sobie na dwutygodniowy urlop. Większość z nas musi zadowolić się jedynie kilkoma dniami wypoczynku. Tym, którzy wiedzą, jak dobrze wykorzystać wakacyjny wolny czas, proponujemy udział w naszym konkursie „Inspiracje na wakacje”.

Minął już prawie miesiąc odkąd rozpoczęły się wakacje, a pogoda w kratkę – czasem słońce, czasem deszcz. Nie byłoby to większym problemem, gdyby tylko mieć więcej wolnego czasu i więcej wolnej gotówki – wówczas pomysł na spędzenie nawet krótkiego urlopu sam przyszedłby do głowy. Na pogodę nic nie poradzimy, ale na brak gotówki i pomysłów możemy już pomóc!

Jak? W bardzo prosty sposób: Pokaż nam, jak spędzasz wakacyjny czas, zainspiruj innych i zgarnij nagrody. Dla każdego, kto prześle inspirujące zdjęcie, mamy 50% rabatu na kolejna pożyczkę, a dla pięciu autorów najciekawszych zdjęć 100% rabatu na kolejną pożyczkę.

Jak to działa?

Zasady są bardzo proste. Wystarczy skorzystać z oferty pozyczkaplus.pl, a następnie zrobić zdjęcie, ukazujące wakacyjno-weekendową aktywność i zgłosić je do naszego konkursu. Każdy, kto dokona zgłoszenia, otrzyma kod rabatowy na -50% kosztów kolejnej pożyczki.

Ale na tym nie koniec. Spośród wszystkich zgłoszeń konkursowych wybierzemy 5 najbardziej inspirujących zdjęć, a ich autorów nagrodzimy kodami rabatowymi na -100% kosztów kolejnej pożyczki. Wartość takiego rabatu może wynieść nawet 1495 zł.

W konkursie mogą brać udział wszyscy klienci Pożyczki Plus (zarówno nowi jak i dotychczasowi), którzy w dniach od 17 do 31 lipca 2017 r. skorzystają z oferty pożyczki na dowolną możliwą kwotę i na dowolny możliwy termin oraz dokonają zgłoszenia konkursowego na stronie internetowej www.pozyczkaplus.specjalnyrabat.pl.

Organizatorem konkursu „Weekendowe inspiracje na wakacje” jest Aventus Group Sp.z o.o. – właściciel serwisów pożyczkowych pozyczkaplus.pl oraz smartpozyczka.pl.

Pełny regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej www.pozyczkaplus.specjalnyrabat.pl.

Podobne artykuły

Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
Pieniądze przez internet – bezpieczne pożyczanie

Pieniądze przez internet – ich pożyczanie wymaga sporej świadomości i odpowiedzialności, zawsze wiąże się także z pewnym ryzykiem. Aby je ograniczyć, należy bardzo starannie wybrać ofertę pożyczki, zapoznać się z zasadami jej udzielania oraz sprawdzić status firmy, która za nią stoi. W dzisiejszych czasach o dodatkową gotówkę możemy wnioskować nie tylko do banków, lecz także […]

25.03.2021Pokaż więcej
Kwota pożyczki
100015000
Termin spłaty
5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
    01.01.2021
    0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

Polecane artykuły