clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Inspiracje na wakacje

Wakacje już w pełni, ale nie każdy może pozwolić sobie na dwutygodniowy urlop. Większość z nas musi zadowolić się jedynie kilkoma dniami wypoczynku. Tym, którzy wiedzą, jak dobrze wykorzystać wakacyjny wolny czas, proponujemy udział w naszym konkursie „Inspiracje na wakacje”.

Minął już prawie miesiąc odkąd rozpoczęły się wakacje, a pogoda w kratkę – czasem słońce, czasem deszcz. Nie byłoby to większym problemem, gdyby tylko mieć więcej wolnego czasu i więcej wolnej gotówki – wówczas pomysł na spędzenie nawet krótkiego urlopu sam przyszedłby do głowy. Na pogodę nic nie poradzimy, ale na brak gotówki i pomysłów możemy już pomóc!

Jak? W bardzo prosty sposób: Pokaż nam, jak spędzasz wakacyjny czas, zainspiruj innych i zgarnij nagrody. Dla każdego, kto prześle inspirujące zdjęcie, mamy 50% rabatu na kolejna pożyczkę, a dla pięciu autorów najciekawszych zdjęć 100% rabatu na kolejną pożyczkę.

Jak to działa?

Zasady są bardzo proste. Wystarczy skorzystać z oferty pozyczkaplus.pl, a następnie zrobić zdjęcie, ukazujące wakacyjno-weekendową aktywność i zgłosić je do naszego konkursu. Każdy, kto dokona zgłoszenia, otrzyma kod rabatowy na -50% kosztów kolejnej pożyczki.

Ale na tym nie koniec. Spośród wszystkich zgłoszeń konkursowych wybierzemy 5 najbardziej inspirujących zdjęć, a ich autorów nagrodzimy kodami rabatowymi na -100% kosztów kolejnej pożyczki. Wartość takiego rabatu może wynieść nawet 1495 zł.

W konkursie mogą brać udział wszyscy klienci Pożyczki Plus (zarówno nowi jak i dotychczasowi), którzy w dniach od 17 do 31 lipca 2017 r. skorzystają z oferty pożyczki na dowolną możliwą kwotę i na dowolny możliwy termin oraz dokonają zgłoszenia konkursowego na stronie internetowej www.pozyczkaplus.specjalnyrabat.pl.

Organizatorem konkursu „Weekendowe inspiracje na wakacje” jest Aventus Group Sp.z o.o. – właściciel serwisów pożyczkowych pozyczkaplus.pl oraz smartpozyczka.pl.

Pełny regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej www.pozyczkaplus.specjalnyrabat.pl.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: