clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Gdzie spędzić Boże Narodzenie za granicą?

W poprzednim wpisie przedstawiliśmy propozycje na niezapomniane święta w Polsce. Dziś chcemy wspomnieć kilka słów o zimowych wakacjach za granicą. Co wybrać? Rozgrzaną słońcem plażę czy górskie stoki? Oto najlepsze według nas miejsca na spędzenie świąt Bożego Narodzenia za granicą. Może skusicie się na ofertę last minute?

 

Święta w ciepłych krajach

Brak słońca sprawia, że czujemy się zmęczeni i osłabieni. Słońce ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, napędza nas do działania, dodaje energii. Jesienna i zimowa depresyjna pogoda i szare poranki nie pomagają nam w utrzymaniu dobrego samopoczucia. Wyjazd do ciepłych krajów to dobry pomysł dla tych, którzy tęsknią za latem. Wyspy Kanaryjskie i Egipt to w ostatnim czasie bardzo popularne kierunki podróży spragnionych słońca Polaków. Już za ok. 1800 zł możemy skorzystać z oferty all inclusive w wysoko ocenianych egipskich kurortach.

­­­­­­­Zimowe szaleństwo w górach

Możemy też wybrać się na święta do naszych sąsiadów Czechów.  Nad Łabą, największą rzeką Czech znajdziemy wiele hoteli i kurortów oferujących bożonarodzeniowe turnusy. Fani sportów zimowych mogą wybrać się na narty w Sudety, a do ich dyspozycji jest wiele ośrodków narciarskich. Pod uwagę warto wziąć takie miejscowości jak Szpindlerowy Młyn i Jańskie Łaźnie.

Na Boże Narodzenie idealna wydaje się też słynąca z serów i zegarków Szwajcaria. Piękne szwajcarskie Alpy, dobrze znane z filmów i powieści nastroją nas do odpoczynku. Śnieg i dobra pogoda na zimowe szaleństwa to w Alpach niemalże pewnik – w przeciwieństwie do Polski, gdzie jak dobrze wiemy, pogoda jest zmienna i trudno jest przewidzieć, czy święta będą białe.

Wybierz idealne miejsce do odpoczynku z Pożyczką Plus

Jeśli marzysz o wypoczynku w czasie świąt, ale martwisz się o fundusze – Pożyczka Plus może pomóc w spełnieniu tych planów. To najszybsza pożyczka online. Pierwsza pożyczka do 2000 złotych kosztuje tylko 10 złotych. Gotówka trafi na Twoje konto nawet po kilkunastu minutach od momentu decyzji o przyznaniu pożyczki.  Ciesz się świętami w wybranym przez siebie miejscu, a pieniądze oddasz po powrocie! Weź także udział w naszym konkursie i wygraj smartfon lub smartwatch!

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 12,87%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1010 zł, oprocentowanie stałe: 0%; całkowity koszt kredytu: 10 zł (w tym: prowizja: 10 zł, odsetki: 0zł), z zastrzeżeniem terminowej spłaty. Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 1804% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 282,22 zł (w tym: prowizja 274 zł, odsetki 8,22 zł); umowa na 30 dni. Stan na 01.07.2017. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkodawcą jest TUSUMI Sp. z o.o.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: