clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Gdzie spędzić Boże Narodzenie w Polsce?

Wyjazdy w czasie świąt z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Czas ten, spędzony poza domem, to dobra okazja do chwili odpoczynku. Szczególnie dla tych, którzy nie lubią świątecznych przygotowań…  Kto wie, może takie wyjazdy staną się nową, rodzinną tradycją? Dlatego też przedstawiamy 3 pomysły na ciekawe spędzenie świąt poza domem w Polsce!

Święta w SPA – zadbaj o duszę i ciało

Marzysz o trzech dniach w ekskluzywnym hotelu bez przygotowań do świąt? To marzenie może się spełnić! Mamy przecież ogromny wybór hoteli w całej Polsce, które oferują pobyt w czasie świąt Bożego Narodzenia. W pakietach mamy zapewnioną wieczerzę wigilijną, bufet, basen i dodatkowe atrakcje. Możemy wypocząć i zrelaksować się w spa. Masaże, kąpiele, aromaterapia. Któż by nie chciał skorzystać z takich zabiegów? Wybierzmy region, w którym chcielibyśmy spędzić ten magiczny czas i nie martwmy się już przygotowaniami.

Góry – dla miłośników folkloru

Góry to idealny pomysł dla osób, które chcą poszusować na stoku i jednocześnie poczuć prawdziwą góralską atmosferę. Jeśli zdecydujemy się na tę opcję, lepiej poszukać nieco mniej popularnych wśród turystów miejsc. Odpuśćmy sobie nieśmiertelne Zakopane i dajmy się oczarować innym górskim miejscowościom. Malownicza Bukowina Tatrzańska może być całkiem dobrym wyborem, jeśli chcemy wyjechać w Tatry, ale w kameralnej atmosferze. Możemy też wybrać się do uzdrowiskowej Szczawnicy, czy Kacwina, w którym działa wyciąg narciarski. Chętni wybiorą się na górską wędrówkę lub spędzą czas na nartach. A wigilijny wieczór umili góralska kapela i wspólne kolędowanie.

Mazury – cisza i spokój

Mazury to idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku miasta w pięknych okolicznościach przyrody. Miłośnicy sportu nie muszą wyjeżdżać w góry, aby szaleć na nartach. Jest tu wiele dobrych miejsc do zimowego szaleństwa z wyciągami narciarskimi, choćby jak Piękna Góra w Gołdapi czy Góra Czterech Wiatrów w Mrągowie. Spróbujemy świeżo złowionych ryb i miejscowych przysmaków takich jak mrowisko lub sękacz. W tym przypadku warto postawić na agroturystykę – pensjonaty prześcigają się w organizacji niezapomnianych świąt!

Pożyczka Plus na wymarzone święta

Jeśli marzysz o świętach poza domem i pragniesz odpocząć, pomoże w tym Pożyczka Plus. Pierwsza pożyczka do 2000 złotych kosztuje tylko 10 złotych. Złóż wniosek online. Spędź czas w miłej atmosferze i o nic się nie martw – pieniądze oddasz po świętach.

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 12,87%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1010 zł, oprocentowanie stałe: 0%; całkowity koszt kredytu: 10 zł
(w tym: prowizja: 10 zł, odsetki: 0zł), z zastrzeżeniem terminowej spłaty. Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 1804% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 282,22 zł (w tym: prowizja 274 zł, odsetki 8,22 zł); umowa na 30 dni. Stan na 01.07.2017. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkodawcą jest TUSUMI Sp. z o.o.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: