clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Filmowe Walentynki – ruszamy z konkursem!

Pożyczka za darmo to atrakcyjna oferta – w końcu nie zdarza się często, że mamy możliwość pozyskania dodatkowej gotówki bez żadnych kosztów. Równie atrakcyjną ofertą jest ekstra rabat na kolejną pożyczkę, na który zawsze mogą liczyć nasi Klienci. Ale to nie wszystko! W okresie 01.02 – 14.02 możesz dodatkowo wziąć udział w naszym konkursie na Walentynki i wygrać 2 podwójne zaproszenia na dowolny seans w sieci kin Helios!

Pożycz szybko i wygodnie, weź udział w konkursie i wygraj nagrodę na Walentynki!

szybka pożyczkaPotrzebujesz dodatkowej gotówki na nieplanowane wydatki? A może z okazji zbliżających się Walentynek chcesz sprawić niezapomniany prezent swojej drugiej połówce? Odpowiedzią na każdą z Twoich potrzeb będzie nasza internetowa pożyczka. Ale to nie wszystko! Nie tylko zyskasz gotówkę na sfinansowanie swoich planów, ale dodatkowo możesz wziąć udział w naszym konkursie.

Konkurs to odwołanie do Twoich filmowych doświadczeń. Żeby zgarnąć jedną z nagród musisz odpowiedzieć na pytanie konkursowe – „Idealny film na walentynkowy wieczór to… i dlaczego?”. Wykaż się kreatywnością przy odpowiedzi, aby zyskać szansę na wygraną jednego z 60 podwójnych zaproszeń na wybrany seans w kinie Helios! Nie przegap okazji. Wspólna wizyta w kinie to doskonała okazja do kolejnej romantycznej randki ze swoim życiowym partnerem.

Co należy zrobić, aby zgarnąć jedną z nagród w konkursie „Filmowe walentynki”?

Obierz swój prezent w kilku prostych krokach!

Aby dołączyć do zabawy i zyskać szansę na zgarnięcie nagrody wystarczy spełnić kilka prostych warunków:

  1. W terminie 01.02 – 14.02.2020 weź pożyczkę na https://pozyczkaplus.pl/ – nieważne, czy będzie to Twoja pierwsza pożyczka, czy kolejna
  2. Wypełnij prosty formularz konkursowy pod adresem https://konkurs.pozyczkaplus.pl/ i napisz, jaki jest idealny film na walentynkowy wieczór – nie zapomnij uzasadnić swojej odpowiedzi!
  3. 02.2020 wyłonimy zwycięzców, którzy otrzymają bilety do kina pod warunkiem terminowej spłaty pożyczki

Prawda, że proste?

Kto może wziąć udział w konkursie i wygrać bilety do kina?

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która jest w wieku od 19 do 73 lat. Uczestnik musi spełniać warunki niezbędne do udzielenia mu pożyczki na portalu smartpozyczka.pl. Oznacza to, udział w konkursie może wziąć osoba, która:

  • jest konsumentem w znaczeniu art. 22 Kodeksu Cywilnego – czyli osobą fizyczną dokonującej czynności prawnej, która jest niezwiązana bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową
  • posiada aktywny Profil Klienta,
  • złożyła wniosek i pożyczkę i pozytywnie przeszła weryfikację przy wykorzystaniu aplikacji Kontomatik lub przelewając 1 grosz,
  • jest zdolna do spłaty udzielonej Pożyczki,
  • nie posiada niespłaconych zobowiązań widniejących w bazach danych prowadzonych przez Biura Informacji Gospodarczej,
  • przeszła pozytywnie weryfikację i ocenę zdolności kredytowej,
  • zawarła umowę pożyczki z pożyczkodawcą.

Regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Pożycz i weź udział, nie przegap okazji na wygraną!

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: