clock-icon
Godziny pracy: Pon - Pt. 08:00 - 20:00 Sob. 08:00 - 18:00 Ndz. 09:00 - 17:00

Dzień Kobiet już za rogiem! Jaki prezent kupić?

Od Dnia Kobiet dzieli nas coraz mniej czasu, jak co roku święto to przypada na 8 marca. Dlatego najwyższa pora rozejrzeć się za prezentami! Podobno prawdziwa radość płynie nie z dostawania prezentów, ale z obdarowywania nimi innych osób. Dlatego warto przemyśleć to, co możemy sprezentować mamie, siostrze, żonie, czy dziewczynie. Sprawdź nasze pomysły!

Idealny prezent na Dzień Kobiet – pomysły

prezent na dzień kobietJeżeli nie macie pomysłu na to, co kupić ważnej w waszej życiu kobiecie, to przychodzimy z pomocą! Wybór odpowiedniego prezentu ma znaczenie, bowiem nikt nie chciałby zobaczyć niezadowolenia na twarzy osoby, której właśnie wręczył prezent. Szczególnie, jeżeli ta osoba jest ważną postacią w naszym życiu. Dlatego przed wyborem prezentu najlepszego z możliwych warto się zastanowić, co dana osoba lubi. Jeżeli po odpowiedzi na te pytanie wciąż nie masz pomysłu, to możesz się zdać na nasze propozycje. Więcej pomysłów na prezent dla kobiety znajdziesz też w naszym artykule poświęconym prezentom na Dzień Matki.

Jeżeli zastanawiasz się nad prezentem dla swojej kobiety, to warto rozważyć zakup bonu do jednego z lubianych przez obdarowywaną sklepu. Może to być zarówno sklep odzieżowy, z bielizną, jak również poświęcony tematyce wykańczania wnętrz. Taki podarunek tak naprawdę pozwoli Twojej ukochanej na to, żeby sama wybrała sobie prezent. Ty ją ograniczysz jedynie do sklepu, w którym może to zrobić.

Mówi się, że książki zawsze są dobrym prezentem. Można się tym zasugerować również w przypadku Dnia Kobiet. Wystarczy wcześniej podpatrzeć, po jakie tytuły Twoja partnerka, mama czy siostra sięga  najczęściej i kupić coś w podobnym gatunku. Jeżeli obawiasz się, że dana książka już znajduje się w zbiorach osoby, którą chcesz obdarować, to wówczas warto zainteresować się nowościami wydawniczymi. Istnieje duża szansa, że takie książki jeszcze nie znalazły się w jej posiadaniu.

Uniwersalne prezenty z okazji Dnia Kobiet

Kolejnym ciekawym pomysłem na uniwersalny prezent będą perfumy. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że perfumy mogą się okazać bardzo ryzykownym wyborem. Żeby ocenić gust zapachowy danej osoby, to najczęściej musisz ją bardzo dobrze znać. Jest jednak sposób na to, jak obejść problemy związane z wyborem odpowiedniego zapachu. Wystarczy dowiedzieć się, czy dana osoba ma ulubiony zapach, a najczęściej będzie miała, więc właśnie tych perfum flakon warto zakupić. To z pewnością będzie trafionym prezentem.

W przypadku prezentu na Dzień Kobiet trafionym wyborem będzie również biżuteria. Kolczyki, bransoletka, naszyjnik, a może pierścionek? Tutaj masz naprawdę duże pole do popisu. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup konkretnej błyskotki, musisz sprawdzić kilku kwestii. Po pierwsze – zwróć uwagę, czy kobieta którą chcesz obdarować nosi srebro, czy raczej złoto. I wybierz biżuterię z takiego materiału, jaki preferuje. Po drugie – gusta kobiet są różne, niektóre wolą subtelną biżuterię, inne natomiast bardziej krzykliwą. Upewnij się, w którą stronę powinieneś zmierzać w tej kwestii.

Jak sfinansować prezent na Dzień Kobiet? Szybka pożyczka przychodzi z pomocą

Jeżeli chcesz sprawić bliskim Ci kobietom wyjątkowe prezenty, ale Twoje finanse Cię ograniczają w tej kwestii, to mamy rozwiązanie. A jest nim szybka pożyczka internetowa. To najłatwiejszy sposób na natychmiastowe doładowanie konta. Wnioskując o pożyczkę na naszej stronie internetowej masz możliwość pozyskania nawet 10000 złotych dodatkowej gotówki, z okresem spłaty wynoszącym 45 dni. Minimalna kwota, jaką możesz pożyczyć to 200 złotych na okres 30 dni. Pożyczkę możesz w wygodny sposób dostosować do swoich potrzeb. Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na pożyczkę, a budżet na prezent masz mocno ograniczony, to sprawdź nasze pomysły na upominek do 50 zł.

Pamiętaj, że nie od razu masz dostępną maksymalną kwotę i czas trwania pożyczki. Z każdą kolejną pożyczką Twoje limity się powiększają, żeby ostatecznie osiągnąć limit wspominanych już 10 000 złotych. Warto zaznaczyć, że pierwsza pożyczka w naszym serwisie jest całkowicie darmowa – w ten sposób możesz pożyczyć nawet do 3000 złotych na 30 dni. RRSO wynosi 0%, a oddajesz dokładnie tyle, ile zdecydowałeś się pożyczyć. Musisz jednak pamiętać, żeby oddać pożyczone pieniądze w wyznaczonym terminie. W innym przypadku możesz się narazić na dodatkowe koszty.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: