23.12.2021

Czy pożyczka na święta to dobre rozwiązanie?

Końcówka roku to czas, kiedy intensywnie myślimy o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia. To także szczególnie wymagający, zwłaszcza pod względem finansowym okres, w którym nasze miesięczne wydatki ulegają znaczącemu zwiększeniu. W związku z tym, wielu z nas poważnie rozważa zaciągnięcie pożyczki na święta, która pozwoli nieco odetchnąć domowemu budżetowi oraz zwiększy możliwości finansowe w zakresie wydatków. Czy pożyczka na święta to dobre rozwiązanie i kiedy szczególnie warto z niego skorzystać?

Świąteczne pożyczanie pieniędzy? Tak, ale z głową!

Każdy z nas marzy o pięknych świętach, pełnych śmiechu, radości i czasu spędzonego w rodzinnej, ciepłej atmosferze. Jej stworzenie wymaga nie tylko osobistego wysiłku i zaangażowania, ale także sporych nakładów finansowych, które z roku na rok stale rosną. Podwyżki cen widoczne zwłaszcza w ostatnich miesiącach mogą okazać się sporym wyzwaniem, jeśli chodzi o zaplanowanie wymarzonych Świąt Bożego Narodzenia. Remedium na ten problem jest natomiast dostęp do dodatkowej gotówki, jaki zapewnia pożyczka na święta. Jest to świetna opcja, dzięki której tak prozaiczny powód, jak ograniczone pod koniec roku finanse, nie są już przeszkodą w poddaniu się świątecznej radości.

Pożyczanie pieniędzy jest doskonałą możliwością na podreperowanie domowego budżetu, pod warunkiem jednak, że podejdziemy do tego przedsięwzięcia ze zdrowym rozsądkiem. Pożyczka na święta jest warta zaciągnięcia tylko w sytuacji, kiedy będziemy w stanie zwrócić ją w całości we wskazanym w umowie terminie. Warto więc przed wypełnieniem wniosku zweryfikować swoje możliwości finansowe oraz podliczyć planowane na święta wydatki. Takie podejście da nam pewność, że zaciągniemy pożyczkę w wysokości zgodnej z naszymi potrzebami oraz bez problemu uregulujemy całe zobowiązanie w terminie.

Pożyczka na święta? Z Pożyczką Plus to się opłaca jeszcze bardziej!

Pożyczanie pieniędzy w większości przypadków wiąże się z dodatkowymi kosztami, które zwiększają wysokość zobowiązania oraz stanowią dodatkowe obciążenie dla domowego budżetu. W Pożyczka Plus może być inaczej! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowych klientów, którzy potrzebują solidnego zastrzyku dodatkowej gotówki na zbliżające się święta, oferujemy szybką pożyczkę do 3000 zł za 0 zł. Jeśli natomiast ich planowane wydatki są wyższe, mogą zaciągnąć do aż 5000 zł, otrzymując przy tym 50% rabatu na koszty. Zrywamy w ten sposób z przekonaniem, że pożyczanie pieniędzy musi być zawsze kosztowne!

Pożyczka na święta w Pożyczka Plus staje się tym bardziej opłacalnym rozwiązaniem, że zaciągając ją dziś, zwrot zobowiązania będzie musiał nastąpić dopiero w styczniu, kiedy na konto wpłynie kolejna wypłata, a my nie będziemy już tak obciążeni świątecznymi wydatkami. Jakby tego było mało, każdy klient, który w okresie od 10.12.2021 do 06.01.2022 zaciągnie pożyczkę w Plus w dowolnej wysokości (oferujemy od 200 do nawet 15 000 zł) może wziąć udział w świątecznym konkursie, w którym główną nagrodą jest iPhone 13. Wystarczy wypełnić formularz i dać się ponieść wyobraźni, kreatywnie odpowiadając na pytanie konkursowe, jakie plusy zapewni Ci posiadanie nowego iPhone’a.

Podobne artykuły

Nie lubisz gotować? Na Wielkanoc zamów catering! 

Wielkanoc to jedno z najradośniejszych świąt w roku. Nieodłącznie kojarzy się w wiosenną aurą, pisankami i smacznym jedzeniem, które większość z nas decyduje się przygotować samodzielnie. Nie każdy jednak lubi i potrafi gotować na tyle dobrze, aby podjąć wyzwanie zaopatrzenia wielkanocnego stołu. W dzisiejszych czasach nie jest to jednak problem, gdyż możemy zdecydować się na […]

19.04.2022Pokaż więcej
Pierwszy dzień wiosny w domu? Sprawdzone sposoby na nudę!

Pierwszy dzień wiosny obchodzimy 21 marca. Wielu z nas wyczekuje jego nadejścia, widząc w tej dacie symboliczny koniec zimy i początek wiosennej aury, która sprzyja aktywności, rozrywkom na świeżym powietrzu oraz wyjazdom. Pierwszy dzień wiosny zdecydowanie warto więc uczcić, nawet jeśli nie planujemy na ten dzień niczego wielkiego. Świętowanie końca zimy równie dobrze może się […]

18.03.2022Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie konkursu LISTY DO PLUS! 

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.  

15.03.2022Pokaż więcej
ODKRYJ KOBIECY PLUS W MARCU – weź udział w konkursie!

Dziś rozpoczął się marzec, a wraz z nim nasz konkurs z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet! Ten dzień zbliża się wielkimi krokami, dlatego musisz się spieszyć, aby odkryć kobiecy PLUS!  Zastanawiasz się co musisz zrobić, aby wygrać? To proste!  

01.03.2022Pokaż więcej
Biżuteria na walentynki – Jak wybrać idealny prezent? 

Walentynki to święto, na które z utęsknieniem czekają wszyscy zakochani. Mimo tego, że wzajemną miłość i przywiązanie warto wyrażać przez cały rok, Dzień Świętego Walentego to doskonała okazja, aby oprócz słów „kocham cię” wręczyć ukochanej osobie także piękny, pamiątkowy podarunek. Na tę okazję zdecydowanie największą popularnością cieszy się biżuteria, której zakup może jednak przysparzać pewnych […]

14.02.2022Pokaż więcej
„KOCHA, LUBI, PLUSUJE”! Spraw prezent swojej drugiej połówce!

Dziś rozpoczął się luty, a wraz z nim startujemy nasze Walentynkowe odliczanie!  Sprawmy by ta pierwsza część lutego stała się świętowaniem miłości do naszych drugich połówek i do samych siebie!  W związku z tym postanowiliśmy ogłosić na portalu Pożyczka Plus konkurs pod nazwą „Kocha, Lubi, PLUSuje!” 

01.02.2022Pokaż więcej
2021 dla naszych Klientów był na PLUS!

Pożyczka PLUS to oferta pozyskania dodatkowego finansowania, ale również, z myślą o naszych Klientach, zyskania „WIĘCEJ” dzięki możliwości wzięcia udziału w licznych konkursach organizowanych przez Pożyczka PLUS. W 2021 na portalu Pożyczka PLUS zorganizowaliśmy aż 10 konkursów!  

28.01.2022Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły