23.12.2021

Czy pożyczka na święta to dobre rozwiązanie?

Końcówka roku to czas, kiedy intensywnie myślimy o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia. To także szczególnie wymagający, zwłaszcza pod względem finansowym okres, w którym nasze miesięczne wydatki ulegają znaczącemu zwiększeniu. W związku z tym, wielu z nas poważnie rozważa zaciągnięcie pożyczki na święta, która pozwoli nieco odetchnąć domowemu budżetowi oraz zwiększy możliwości finansowe w zakresie wydatków. Czy pożyczka na święta to dobre rozwiązanie i kiedy szczególnie warto z niego skorzystać?

Świąteczne pożyczanie pieniędzy? Tak, ale z głową!

Każdy z nas marzy o pięknych świętach, pełnych śmiechu, radości i czasu spędzonego w rodzinnej, ciepłej atmosferze. Jej stworzenie wymaga nie tylko osobistego wysiłku i zaangażowania, ale także sporych nakładów finansowych, które z roku na rok stale rosną. Podwyżki cen widoczne zwłaszcza w ostatnich miesiącach mogą okazać się sporym wyzwaniem, jeśli chodzi o zaplanowanie wymarzonych Świąt Bożego Narodzenia. Remedium na ten problem jest natomiast dostęp do dodatkowej gotówki, jaki zapewnia pożyczka na święta. Jest to świetna opcja, dzięki której tak prozaiczny powód, jak ograniczone pod koniec roku finanse, nie są już przeszkodą w poddaniu się świątecznej radości.

Pożyczanie pieniędzy jest doskonałą możliwością na podreperowanie domowego budżetu, pod warunkiem jednak, że podejdziemy do tego przedsięwzięcia ze zdrowym rozsądkiem. Pożyczka na święta jest warta zaciągnięcia tylko w sytuacji, kiedy będziemy w stanie zwrócić ją w całości we wskazanym w umowie terminie. Warto więc przed wypełnieniem wniosku zweryfikować swoje możliwości finansowe oraz podliczyć planowane na święta wydatki. Takie podejście da nam pewność, że zaciągniemy pożyczkę w wysokości zgodnej z naszymi potrzebami oraz bez problemu uregulujemy całe zobowiązanie w terminie.

Pożyczka na święta? Z Pożyczką Plus to się opłaca jeszcze bardziej!

Pożyczanie pieniędzy w większości przypadków wiąże się z dodatkowymi kosztami, które zwiększają wysokość zobowiązania oraz stanowią dodatkowe obciążenie dla domowego budżetu. W Pożyczka Plus może być inaczej! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowych klientów, którzy potrzebują solidnego zastrzyku dodatkowej gotówki na zbliżające się święta, oferujemy szybką pożyczkę do 3000 zł za 0 zł (RRSO 0%). Jeśli natomiast ich planowane wydatki są wyższe, mogą zaciągnąć do aż 5000 zł, otrzymując przy tym 50% rabatu na koszty (RRSO 109%). Zrywamy w ten sposób z przekonaniem, że pożyczanie pieniędzy musi być zawsze kosztowne!

Pożyczka na święta w Pożyczka Plus staje się tym bardziej opłacalnym rozwiązaniem, że zaciągając ją dziś, zwrot zobowiązania będzie musiał nastąpić dopiero w styczniu, kiedy na konto wpłynie kolejna wypłata, a my nie będziemy już tak obciążeni świątecznymi wydatkami. Jakby tego było mało, każdy klient, który w okresie od 10.12.2021 do 06.01.2022 zaciągnie pożyczkę w Plus w dowolnej wysokości (oferujemy od 200 do nawet 15 000 zł) może wziąć udział w świątecznym konkursie, w którym główną nagrodą jest iPhone 13. Wystarczy wypełnić formularz i dać się ponieść wyobraźni, kreatywnie odpowiadając na pytanie konkursowe, jakie plusy zapewni Ci posiadanie nowego iPhone’a.

Podobne artykuły

2022 – ROKIEM na PLUS dla naszych Klientów! 

Naszą misją, zgodnie z nazwą firmy jest oferowanie naszym Klientom samych PLUSów, dlatego Pożyczka PLUS umożliwia w swoim serwisie nie tylko pozyskanie dodatkowego finansowania, ale często z myślą o swoich Klientach oferuje liczne konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.  W 2022 na portalu Pożyczka PLUS zorganizowaliśmy aż 10 konkursów i drugie tyle promocji […]

17.01.2023Pokaż więcej
Prawo jazdy – ile kosztuje w 2022 roku?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że prawo jazdy uznawane za jedną z najbardziej pożądanych umiejętności na rynku pracy. Aby uzyskać ten ważny dokument, konieczne jest nie tylko odbycie kursu i podejście do egzaminu. Cała procedura wiąże się z dopełnieniem pewnych formalności. Większość z nich wiąże się z poniesieniem pewnych kosztów. Ile kosztuje prawo […]

27.09.2022Pokaż więcej
Pożyczka na Wakacje – co warto zobaczyć w Polsce?

Wakacje to czas, w którym chętnie eksplorujemy nowe zakątki. Coraz częściej doceniamy wczasy w Polsce. Zamiast jednego długiego wypoczynku stawiamy na krótsze weekendowe wypady. Jakie miejsca w naszym kraju warto odwiedzić? Ile kosztują wakacje w Polsce?

20.07.2022Pokaż więcej
Dzień Ojca – sprawdź najciekawsze pomysły na prezenty

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Głównym zamysłem tego święta jest wyrażenie szacunku i wdzięczności naszym tatom. To świetna okazja ku temu, by wręczyć rodzicowi upominek i podziękować mu za trud włożony w nasze wychowanie. Dzisiaj przedstawiamy propozycje na sprawdzone prezenty z okazji Dnia Ojca.

20.06.2022Pokaż więcej
Prezent na dzień mamy – co wybrać?

Dzień mamy zbliża się coraz większymi krokami, a wyboru prezentu na tą okazję nie warto zostawiać na ostatnią chwilę. Co kupić naszej kochanej mamie w dniu jej święta? Przedstawiamy oryginalne pomysły na prezent, które z pewnością sprawią wiele radości!

26.05.2022Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie konkursu Odkryj kobiecy PLUS!  

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

23.05.2022Pokaż więcej
Nie lubisz gotować? Na Wielkanoc zamów catering! 

Wielkanoc to jedno z najradośniejszych świąt w roku. Nieodłącznie kojarzy się w wiosenną aurą, pisankami i smacznym jedzeniem, które większość z nas decyduje się przygotować samodzielnie. Nie każdy jednak lubi i potrafi gotować na tyle dobrze, aby podjąć wyzwanie zaopatrzenia wielkanocnego stołu. W dzisiejszych czasach nie jest to jednak problem, gdyż możemy zdecydować się na […]

19.04.2022Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Okres spłaty
dni
 • Zaloguj się do Profilu Klienta i sprawdź ofertę!
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły