clock-icon
Godziny pracy: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Dzień Ojca – co kupić na prezent?

Dzień ojca przypada na 23 czerwca, więc warto już zacząć myśleć o prezencie. Co można podarować tacie w dniu jego święta? Pomysłów jest naprawdę wiele, a my przedstawiamy najciekawsze z nich!

Trafiony prezent to najczęściej przemyślany prezent, dlatego nie warto podejmować takiej decyzji pod wpływem impulsu. Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnej rzeczy warto przemyśleć, czy w ogóle to się przyda naszemu tacie. Bo jeżeli nie tylko nie będzie przydatne, ale również nietrafione, to zdecydowanie nie warto jest się decydować na wręczenie takiego podarku. Jakie prezenty na dzień ojca warto wziąć pod uwagę?

Uniwersalne prezenty na dzień ojca

dzień ojca 23 czerwcaPisząc o prezentach z okazji dnia ojca warto uwzględnić klasykę gatunku w tym temacie. A będzie to z pewnością multitool. To gadżet, który może się okazać przydatny w wielu różnych sytuacjach, ze względu na to, że łączy w sobie kilka narzędzi. Świetnie się sprawdzi na przykład na grzybobraniu, czy kempingu, a nawet przy pracach ogrodowych. Jeżeli nasz tata podejmuje którąkolwiek ze wspomnianych aktywności, to multitool z pewnością przypadnie mu do gustu. Warto też wiedzieć, że taki prezent możemy spersonalizować i wygrawerować coś od serca.

Innym uniwersalnym prezentem z okazji dnia ojca jest portfel. To zdecydowanie przydatna rzecz i z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że przyda się każdemu mężczyźnie. Zanim jednak wybierzemy się po portfel dla taty, warto się zastanowić, czy bardziej przypadnie mu do gustu model skórzany, czy może bardziej sportowy.

Oryginalny prezent na dzień taty – co warto wybrać?

prezent dla tatyJeśli w przypadku naszego taty propozycje wchodzące w skład klasyki gatunku nie są dobrym pomysłem, to możemy dać się ponieść kreatywności. Trafionym prezentem na dzień ojca może się okazać rejestrator jazdy. Kamera samochodowa z pewnością przyda się każdemu tacie, który jeździ samochodem. Taki sprzęt może się okazać zbawienny w sytuacji stłuczki, w której jesteśmy poszkodowani, a sprawca chce zrzucić winę na nas. W sytuacji, w której posiadamy nagranie nie będzie miał możliwości uchylić się od odpowiedzialności!

Innym ciekawym pomysłem na prezent na dzień ojca jest przejażdżka sportowym lub typowo luksusowym autem. To będzie trafiony prezent w przypadku każdego wielbiciela motoryzacji. Takie auto na przejażdżkę można wypożyczyć w każdym większym mieście, a dostarczy niezapomnianych emocji i wyjątkowych wspomnień.

Pożyczka na prezent na dzień ojca

Jeżeli mamy już w głowie pomysł na prezent na dzień ojca, ale nasza sytuacja finansowa nie pozwala nam na jego zakup, to z pomocą przychodzi pożyczka krótkoterminowa. Takie rozwiązanie jest szczególnie interesujące dla osób, które dotychczas nie pożyczały online. Bowiem mają one możliwość wnioskowania o pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. Na stronie Pożyczki Plus możemy w ten sposób pożyczyć kwotę nawet do 3000 złotych, co umożliwi na zakup naprawdę fantastycznego prezentu. Co więcej – taka kwota umożliwi również sprawienie małej przyjemności samemu sobie. Naprawdę warto zdecydować się na takie rozwiązanie!

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: