clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Cenimy naszych klientów

Nowy sezon, to nowe plany, nowe potrzeby i nowe okazje. Dla jednych koniec wakacji oznacza początek roku szkolnego, a dla innych okazję do tańszego wyjazdu last minute. Ile osób, tyle różnych potrzeb. Ale dla wszystkich mamy jeden, sprawdzony sposób finansowania tych potrzeb – Pożyczkę Plus.

Nasi stali klienci doskonale wiedzą, że mogą na nas zawsze liczyć. My z kolei wiemy, że nasz ciągły rozwój zawdzięczmy przede wszystkim naszym klientom – gdyby nie ich zaufanie, nie osiągnęlibyśmy pozycji lidera na rynku krótkoterminowych pożyczek online.

Bardzo cenimy lojalność naszych klientów, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę, skierowaną wyłącznie do dotychczasowych użytkowników serwisu PozyczkaPlus.pl. Każda osoba, która przynajmniej raz skorzystała z naszej pożyczki, może teraz wziąć kolejną ze zniżką 50%. Maksymalna wysokość uzyskanego w ten sposób rabatu może więc sięgnąć kwoty nawet 747 zł.

Żywimy głęboką nadzieję, że dzięki tej ofercie umożliwimy naszym klientom realizację wszelkich planów i celów, skorzystanie z nadarzających się okazji i zaspokojenie wszystkich potrzeb. Bez względu na to, czy będą to wydatki na nowy rok szkolny, czy na realizację wakacyjnych planów na ostatnią chwilę – nasza pożyczka online ułatwi jedno i drugie.

Zespół Pożyczki Plus

Pełny regulamin oferty dostępny jest na stronie internetowej https://www.pozyczkaplus.pl/Promocje-na-chwilowki/kody-rabatowe/

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: