clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

BON NA MAJÓWKĘ

Został tydzień do długiego majowego weekendu. Czy zdajesz sobie sprawę, że ceny na te majówkę nie będą zatłaczająco wysokie? Nasuwa Ci się pytanie dlaczego – co roku zorganizowana majówka kosztowała fortunę a wolne miejsca na spływy kajakowe i rezerwację pokoi w hotelach czy domków nad wodą wiązały się z  cudem? Od kilku lat majówkowa pogoda nas nie rozpieszcza – standardem jest, że majówka jest po prostu  zimna i co z tym się wiąże większość Polaków zdecydowała się na rezerwowanie długiego weekendu przy kolejnej okazji pod koniec maja. Dzięki temu możesz znaleźć atrakcyjną cenowo ofertę na majówkę już dziś !

AQUAPARK na majówkę    

Zaskakujące niskie ceny na rozrywkę dla całej rodziny – baseny, jacuzi, zjeżdżalnie wodne, sauny i wszystko w pięknej Polskiej atmosferze – Bukowina Tatrzańska – Termy BUKOVINA Białka Tatrzańska – Terma Bania Szaflary – Termy Szaflary Zakopane – kąpielisko na Polanie Szymoszkowej

To jedynie kilka miejsc, które mogą cię zainteresować – oferta zagranicznych Aquaparków również jest bardzo ciekawa Liptowski Mikulasz (Liptovský Mikuláš) – Tatralandia Lúčky – Aqua-Vital Park Poprad – Aquacity Poprad Wrbów (Vrbov) – Thermal park Vrbov

Lekki cennik

Na okres majówki ceny są bardzo atrakcyjne.  W Polsce mamy bardzo ciekawe rozwiązania dotyczące biletów z ulgą dla dzieci do 16 roku życia. Zagraniczne kurorty także wprowadziły takie rozróżnienie. To nie wszystko. Można kupić bilet weekendowy, dobowy lub godzinny. Dzieci potrafią moczyć się w basenach cały dzień a dorośli w tym czasie mogą spędzić miło czas na tarasach widokowych z dobrym bufetem i leżakami. Koszt Aquaparku na dobę dla dzieci waha się od 50 zł do 70 zł – kwoty zagranicznych kurortów są porównywalne bo od 12 euro do 19 euro. Dorośli zapłacą za swoje przyjemności nieco więcej bo ok 70 zł – za granica koszt to 22 euro.

BONY od pożyczkaplus.pl

Idąc tym tropem pożyczkaplus.pl także wprowadziła atrakcyjne rabaty na okres majowy. Możesz już dziś odebrać BON od 300 zł na pożyczkę do 2 500 zł jaka jest na okres aż 30 dni.  Jeśli jesteś stałym klientem portalu – BON rośnie adekwatnie do Twoich wcześniejszych wniosków kredytowych. Już dziś zbuduj swoją zdolność kredytową ze pozyczkaplus.pl a za rok majówkę dzięki BONOM z pożyczkaplus.pl spędzisz za granicą ?

 

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: