03.07.2020

Bezpieczne pożyczanie na Pożyczce Plus – zasady

Bezpieczne pożyczanie na Pożyczce Plus – zasady

Potrzebujesz dodatkowej gotówki i zastanawiasz się co musisz zrobić, żeby otrzymać pożyczkę na naszej stronie? To bardzo proste! Nie wymagamy od Ciebie żadnych opłat za przelanie pożyczki. Nie musisz też przygotowywać zaświadczenia o zarobkach, ani dopełniać innych, żmudnych formalności. Zobacz, czym jest bezpieczne pożyczanie na Pożyczce Plus!

Wygodna pożyczka prosto na Twoje konto w kilku krokach

Pożyczka PlusPlanowanie domowego budżetu wymaga nie tylko skrupulatnej analizy stałych dochodów wszystkich członków gospodarstwa domowego, ale również sztuki kompromisu i świadomej dystrybucji dostępnych środków finansowych. Pomimo nawet najbardziej szczegółowego planowania wydatków, wiele osób czasami potrzebuje dodatkowego zastrzyku gotówki, który pokryłby część najważniejszych wydatków niecierpiących zwłoki. W teorii pożyczyć może w zasadzie każdy, jednak jest to na tyle poważna decyzja, że powinniśmy zachować maksymalną ostrożność wybierając odpowiednią pozabankową firmę pożyczkową. Zatem jak bezpiecznie pożyczanie pieniądze i uniknąć kłopotów?

Po pierwsze: określ realne potrzeby

Decydując się na zaciągnięcie pożyczki należy uprzednio dokładnie określić, jaka kwota pomoże Ci skutecznie załatać dziurę w budżecie. Kwotę szybkiej pożyczki powinieneś oszacować z jak największą dokładnością, mając na uwadze wysokość RRSO danej oferty pożyczkowej. Im więcej pieniędzy pożyczasz, tym więcej musisz oddać.

Po drugie: cel pożyczki gotówkowej

W przypadku kredytów bankowych, często musimy jasno określić ich cel. Pożyczki chwilówki możemy wziąć niezależnie od tego, na co chcemy przeznaczyć „ekstra” gotówkę. Pytanie tylko, czy cel zaciąganej pożyczki nie doprowadzi do pogłębienia naszych kłopotów finansowych. Przede wszystkim odradza się brania pożyczek na spłatę innych zobowiązań. Takie praktyki często są przyczyną lawiny długów, którą później ciężko zatrzymać.

Po trzecie: bezpieczne pożyczanie i wiarygodność Pożyczkodawcy

Pożyczka Plus w trosce dbając o swoich Klientów stosuje jasną i czytelną politykę. To jednak nie oznacza, że pierwsza lepsza oferta będzie dla nas odpowiednia. O bezpiecznym pożyczaniu powinieneś myśleć przede wszystkim, dlatego przed zaciągnięciem pożyczki warto „prześwietlić” interesującą Cię instytucję finansową. W tym celu możesz zajrzeć do Rejestru Firm Pożyczkowych lub sprawdzić, czy dana firma pożyczkowa nie znajduje się na „czarnej liście” Komisji Nadzoru Finansowego lub Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Więcej o tym temacie przeczytasz w artykule na temat sprawdzania wiarygodności Pożyczkodawcy.

Zwróć też uwagę na to, jakich formalności i dodatkowych opłat wymaga od Ciebie pożyczkodawca. Pożyczając na www.pozyczkaplus.pl nie obciążamy Cię żadnymi kosztami związanymi z przelewem pożyczki. Jedyną opłatą, z którą może się wiązać rejestracja na naszej stronie jest przelew weryfikacyjny na kwotę 0,01 zł (1gr), w celu potwierdzenia Twojego rachunku bankowego. Jednakże ta opcja nie jest konieczna, jeżeli zdecydujesz się na weryfikację poprzez Kontomatik – wówczas nie musisz wykonywać żadnego przelewu. Pamiętaj, że wykonanie przelewu weryfikacyjnego lub potwierdzenie konta bankowego poprzez Kontomatik to działania, które są konieczne do potwierdzenia Twojej tożsamości, a więc do zapewnienia bezpieczeństwa transakcji.

Po czwarte: całkowity koszt pożyczki i okres spłaty

Analizując oferty poszczególnych firm pożyczkowych chcesz wybrać tą najbardziej korzystną i nie ma w tym nic dziwnego. Dlatego też powinieneś zwrócić szczególną uwagę na całkowity koszt pożyczki. W przypadku pożyczek pozabankowych, ich całkowity koszt najczęściej wiąże się z naliczaniem odsetek i prowizji. Wybierając ofertę zwróć uwagę na to, czy wiesz dokładnie, jakie koszty wiążą się z pożyczką. Rzetelny pożyczkodawca powinien Ci udostępnić taką informację jeszcze przed podpisaniem umowy o pożyczkę, dokładnie tak, jak wygląda to na stronie http://pozyczkaplus.pl

Podobne artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły