18.09.2019

Pożyczka 0% – Tej jesieni bądź na PLUS!

Za oknem słońca coraz mniej, a to oznacza, że idzie jesień. Jesteś na nią przygotowany? Rozpocznij nowy sezon z pełnym portfelem i przygotuj się na nadchodzącą jesień. Możesz teraz pożyczyć taniej – Pożyczka 0% i spraw, żeby żadne jesienne wydatki Cię nie zaskoczyły!

Nowa pora roku to konieczność wymiany garderoby na cieplejszą, ale również przygotowania na domu na nadchodzące, zimowe mrozy. Wszystko to kosztuje, a nieplanowane usterki mogą dodatkowo pogorszyć sytuację finansową. Dlatego już teraz warto się przygotować na nadchodzącą jesień, żeby później nie zostać niemile zaskoczonym sytuacjami awaryjnymi. Skorzystaj z naszego wsparcia finansowego i rozpocznij jesień z pełnym portfelem!

Pożyczka za 0 zł dla nowych klientów – bądź na plus tej jesieni!

Potrzebujesz nowej kurtki? Ciepłych swetrów? Butów, którym niestraszna będzie nawet najgorsza pogoda? Możesz sobie na to wszystko pozwolić i nie martwić się o stan swojego konta. Jego stan na pewno powiększy pierwsza pożyczka za 0 zł. Właśnie z takiej promocyjnej oferty możesz skorzystać na naszej stronie! Pierwsza pożyczka do 3000 złotych na 30 dni jest całkowicie darmowa. Oznacza to, że spłacasz dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyłeś.

Najłatwiej przedstawić to na przykładzie. Jeżeli zbyt wiele wydatków zastało Cię w danym miesiącu i potrzebujesz zasilić swoje konto o dodatkowe 500 złotych, to wystarczy zawnioskować o pożyczkę na taką właśnie kwotę. Cały proces zajmie Ci zaledwie chwilę i nie będzie od Ciebie wymagał dopełnienia całej masy formalności. Wystarczy,  że wypełnisz prosty wniosek o pożyczkę i potwierdzisz swój rachunek bankowy. W ciągu kilku minut otrzymasz decyzję kredytową, a jeżeli będzie pozytywna to pieniądze zostaną przelane na Twoje konto. Przed upływem terminu spłaty należy zwrócić dokładnie tyle, ile pożyczyłeś – w tej sytuacji równe 500 złotych.

EKSTRA RABATY dla lojalnych Klientów

Lojalność się opłaca, dlatego z myślą o naszych lojalnych Klientach przygotowaliśmy ekstra rabaty na kolejne pożyczki, 35% taniej i więcej! Warto również wiedzieć, że z każdą kolejną pożyczką możesz pożyczyć więcej, a okres spłaty wydłuża się nawet do 45 dni. Zdecydowanie opłaca się zostać z nami na dłużej! Skorzystaj z naszej ekstra promocji już dziś, masz czas do 22.09.2019. Rozpocznij jesień z pełnym portfelem i bądź na plus!

Podobne artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły