clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Pożyczka 0% – Tej jesieni bądź na PLUS!

Za oknem słońca coraz mniej, a to oznacza, że idzie jesień. Jesteś na nią przygotowany? Rozpocznij nowy sezon z pełnym portfelem i przygotuj się na nadchodzącą jesień. Możesz teraz pożyczyć taniej – Pożyczka 0% i spraw, żeby żadne jesienne wydatki Cię nie zaskoczyły!

Nowa pora roku to konieczność wymiany garderoby na cieplejszą, ale również przygotowania na domu na nadchodzące, zimowe mrozy. Wszystko to kosztuje, a nieplanowane usterki mogą dodatkowo pogorszyć sytuację finansową. Dlatego już teraz warto się przygotować na nadchodzącą jesień, żeby później nie zostać niemile zaskoczonym sytuacjami awaryjnymi. Skorzystaj z naszego wsparcia finansowego i rozpocznij jesień z pełnym portfelem!

Pożyczka za 0 zł dla nowych klientów – bądź na plus tej jesieni!

Potrzebujesz nowej kurtki? Ciepłych swetrów? Butów, którym niestraszna będzie nawet najgorsza pogoda? Możesz sobie na to wszystko pozwolić i nie martwić się o stan swojego konta. Jego stan na pewno powiększy pierwsza pożyczka za 0 zł. Właśnie z takiej promocyjnej oferty możesz skorzystać na naszej stronie! Pierwsza pożyczka do 3000 złotych na 30 dni jest całkowicie darmowa. Oznacza to, że spłacasz dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyłeś.

Najłatwiej przedstawić to na przykładzie. Jeżeli zbyt wiele wydatków zastało Cię w danym miesiącu i potrzebujesz zasilić swoje konto o dodatkowe 500 złotych, to wystarczy zawnioskować o pożyczkę na taką właśnie kwotę. Cały proces zajmie Ci zaledwie chwilę i nie będzie od Ciebie wymagał dopełnienia całej masy formalności. Wystarczy,  że wypełnisz prosty wniosek o pożyczkę i potwierdzisz swój rachunek bankowy. W ciągu kilku minut otrzymasz decyzję kredytową, a jeżeli będzie pozytywna to pieniądze zostaną przelane na Twoje konto. Przed upływem terminu spłaty należy zwrócić dokładnie tyle, ile pożyczyłeś – w tej sytuacji równe 500 złotych.

EKSTRA RABATY dla lojalnych Klientów

Lojalność się opłaca, dlatego z myślą o naszych lojalnych Klientach przygotowaliśmy ekstra rabaty na kolejne pożyczki, 35% taniej i więcej! Warto również wiedzieć, że z każdą kolejną pożyczką możesz pożyczyć więcej, a okres spłaty wydłuża się nawet do 45 dni. Zdecydowanie opłaca się zostać z nami na dłużej! Skorzystaj z naszej ekstra promocji już dziś, masz czas do 22.09.2019. Rozpocznij jesień z pełnym portfelem i bądź na plus!

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: