clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Pan i Pani Plus rekomendują – pozyczkaplus.pl za 0 zł !

Zmieniamy się na lepsze specjalnie dla ciebie ! A, że zmiany dokonujemy w dzień dziecka to jedynie przypadek ? Państwo PLUS polecają inwestycję w przyjemności – sprawdźcie!

Już dziś możesz wziąć pierwszą pożyczkę w www.pożyczkaplus.pl za 0 zł! Jak  ją wykorzystasz? Przypominamy dziś 1 czerwca, także święto każdego z Nas. Wykorzystaj darmową pożyczkę na swoje przyjemności !

Drogie Panie, dziewczyny i dziewczynki – piękna pogoda w tym roku zawitała do Polski już w maju wiec czas na zakup nowego stroju kąpielowego! O tak! Musimy dobrze prezentować się na plaży. Także korzystajcie z okazji pożyczki za 0 zł w pożyczce plus i sprawcie sobie prezent. Koszt takiego stroju waha się od 90 zł. do 400 zł. w zależności od rozmiaru i marki – ale przecież to inwestycja na cały sezon – prawda??

 

Drodzy Panowie, chłopaki i chłopcy – a może tak nowy rower? Wycieczki i wyprawy rowerowe to świetne rozwiązanie na męskie wypady. Każdy ma swój ulubiony styl jazdy – kolarzówki, rower miejski czy górski. Koszt dobrego roweru zaczyna się od 1 000 zł w wzwyż. Weź na niego już dziś pożyczkę za 0 zł! i spłać aż po 30 dniach!

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: