Zmieniamy się na lepsze specjalnie dla ciebie ! A, że zmiany dokonujemy w dzień dziecka to jedynie przypadek ? Państwo PLUS polecają inwestycję w przyjemności – sprawdźcie!

Już dziś możesz wziąć pierwszą pożyczkę w www.pożyczkaplus.pl za 0 zł! Jak  ją wykorzystasz? Przypominamy dziś 1 czerwca, także święto każdego z Nas. Wykorzystaj darmową pożyczkę na swoje przyjemności !

Drogie Panie, dziewczyny i dziewczynki – piękna pogoda w tym roku zawitała do Polski już w maju wiec czas na zakup nowego stroju kąpielowego! O tak! Musimy dobrze prezentować się na plaży. Także korzystajcie z okazji pożyczki za 0 zł w pożyczce plus i sprawcie sobie prezent. Koszt takiego stroju waha się od 90 zł. do 400 zł. w zależności od rozmiaru i marki – ale przecież to inwestycja na cały sezon – prawda??

 

Drodzy Panowie, chłopaki i chłopcy – a może tak nowy rower? Wycieczki i wyprawy rowerowe to świetne rozwiązanie na męskie wypady. Każdy ma swój ulubiony styl jazdy – kolarzówki, rower miejski czy górski. Koszt dobrego roweru zaczyna się od 1 000 zł w wzwyż. Weź na niego już dziś pożyczkę za 0 zł! i spłać aż po 30 dniach!