0% RRSO
Pierwsza pożyczka
aż do 3000 zł za DARMO!


Nawet do 5000 zł
z RABATEM 50%
RRSO 412%
NAWET 15 000 zł
Dla stałych klientów
(RRSO 2057%)

Skorzystaj z rabatów!
Nie zwlekaj! ​
Weź pożyczkę!
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.
Skorzystaj z oferty i przekonaj się jakie korzyści płyną z naszej pożyczki online:
 • Pierwsza pożyczka nawet do 3 000 złotych za DARMO
 • Możliwość refinansowania pożyczki
 • Rozpatrywanie wniosków 24/7
 • Nawet do 5000 zł z RABATEM 50%
 • Kolejne pożyczki nawet do 15 000 złotych
 • Możliwość refinansowania pożyczki
 • Rozpatrywanie wniosków 24/7
 • Atrakcyjne rabaty
3 proste kroki do Twojej Pożyczki Plus:
 • #1

  Wybierz interesującą Cię kwotę na suwaku oraz okres pożyczki

  Twoją pierwszą pożyczkę w Pożyczka Plus możesz otrzymać do 3000 zł za DARMO lub do 5000 zł z RABATEM -50%

 • #2

  Zarejestruj się na naszej stronie

  Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz rejestracyjny oraz potwierdzisz swoją tożsamość używając weryfikacji ekspresowej

 • #3

  Poczekaj na decyzję

  Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz od nas w wiadomości SMS. Jeśli będzie ona pozytywna - środki zostaną przekazane na Twoje konto

Dołącz do tysięcy naszych zadowolonych klientów. Sprawdź opinie tych, którzy nam zaufali:

Pożyczka została udzielona szybko i sprawnie bez żadnych komplikacji. Z pewnością poleciłbym tę firmę moim znajomym.

Marek

Bardzo dobra okazja dla potrzebujących szybkiej gotówki. Wypełnienie krótkiego formularza, krótkie oczekiwanie na potwierdzenie i pieniądze w kilka minut na koncie. Ja jestem bardzo zadowolona.

Marzena

Rzetelna firma, która dba o dobro klienta. Bardzo miła obsługa telefoniczna. Polecam tym, którzy potrzebują pomocy finansowej.

Monika

Poziom obsługi klienta jest na bardzo dobrym poziomie. Jestem zadowolona z pożyczki w Państwa firmie.

Elżbieta

Przepracowałam w banku 25 lat. Państwa doradcom bardzo zależy na dobrych relacjach. Bardziej reagują na klienta i cenią z nim kontakt. Są bardzo otwarci na pomoc.

Urszula
Masz pytanie dotyczące pożyczki pozabankowej online?
Poniżej znajdziesz odpowiedź:

Ocena Twojej zdolności kredytowej przy procesie weryfikacji w portalu Pożyczka Plus nie uwzględnia analizy wpisów zamieszczonych w Biurze Informacji Kredytowej.

Jeśli jesteś nowym klientem i korzystasz z usług Pożyczka Plus po raz pierwszy możesz otrzymać aż do 3000 zł za DARMO lub nawet 5000 zł z RABATEM 50% na okres do 30 dni.

Przy każdej kolejnej pożyczce oferowana dostępna kwota wzrasta! Nasi stali klienci mogą wziąć pożyczkę nawet do 15 000zł z okresem spłat do 35 dni.

To proste, wystarczy, że suwakiem ustawisz interesującą Cię kwotę, po czym określisz okres spłaty.

Aby otrzymać pożyczkę w portalu Pożyczka Plus wystarczy, że:

- posiadasz dowód osobisty,

- posiadasz osobiste konto bankowe

- pozytywnie przejdziesz proces weryfikacji danych

- jesteś osobą w przedziale wiekowym 18-73

- nie zajmujesz eksponowanego stanowiska politycznego PEP

- posiadasz nr telefonu i adres e-mail

- ukończysz rejestrację

Jeśli spełniasz powyższe warunki – nie zwlekaj i złóż wniosek o swoją pożyczkę w Pożyczka Plus już dziś!

Jesteśmy dumni z naszej marki:
Sprawdź najważniejsze informacje o naszych szybkich pożyczkach 100% online

Informacje dotyczące Pośrednika Kredytowego będącego właścicielem portalu Pożyczka Plus:

Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B p. III, 15-888 Białystok, KRS 0000355948, prowadzony przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy KRS, NIP 9662029390, REGON 200358089, kapitał zakładowy 1.500.000,00 zł. Wpis do Rejestru Pośredników kredytowych przy Komisji Nadzoru Finansowego RPK026240.

Spółka prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa kredytowego w znaczeniu ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715 z póżn.zm.) na rzecz instytucji pożyczkowych.

Aventus Group Sp. z o.o. jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowychoraz sygnatariuszemKodeksu Dobrych Praktyk w zakresie reklamowania Kredytu Konsumenckiego, przyjętych do stosowania przez członków Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych (KPF), zrzeszającej przedsiębiorców na rynku finansowym.

 

Informacje dotyczące pożyczkodawców:

W ramach strony internetowej Pośrednik współpracuje z następującymi instytucjami pożyczkowymi (zwanymi dalej Podmiotami Współpracującymi z Pośrednikiem):
1. TUSUMI Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Sienkiewicza 1/1 lok. 307 15-092 Białystok, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000507929. Osoba uprawniona do reprezentacji – Prezes Zarządu Katarzyna Drezner. Wpisany do Rejestru Instytucji Pożyczkowych z numerem RIP000406.
2. ARENA Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Cieszyńska 3A lok. 307; 15-371 Białystok, Wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000617270. Osoba uprawniona do reprezentacji – Członek Zarządu Sabina Pakieła. Wpisany do Rejestru Instytucji Pożyczkowych z numerem RIP000407.

 

Pozasądowe rozstrzyganie sporów:

Rzecznik Finansowy jest organem właściwym do prowadzenia postępowania z zakresu pozasądowego rozstrzygania sporów powstałych na gruncie umowy łączącej konsumenta z Pożyczkodawcą. Wszelkie informacje dotyczące zasad postępowania dostępne są na stronie internetowej Rzecznika Finansowego

 

Administracja danych osobowych:

Zapewniamy, że wszelkie informacje i dane, które nam przekazujesz są przechowywane i przetwarzane w zgodzie z przepisami prawa i z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Jesteśmy wiarygodnym partnerem finansowym. Pośrednik kredytowy, którym jest Aventus Group Sp. z o. o. z/s w Białymstoku – właściciel Strony Internetowej dostępnej w domenie www.pozyczkaplus.pl należy do prestiżowego grona Związku Instytucji Pożyczkowych oraz Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Administratorem Danych Osobowych jest Pośrednik – AVENTUS GROUP Spółka z odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku przy ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, 15-888 Białystok (Polska), adres poczty elektronicznej: [email protected] , numer telefonu: (85) 871 00 52.

Administrator danych osobowych, którym jest Aventus Group Sp. z o.o. wyznaczył do pełnienia funkcji Inspektora ochrony danych Pana Macieja Kaczmarskiego. Kontakt do Inspektora jest możliwy pod adresem [email protected]

Czytaj więcej Ukryj

PożyczkaPlus.pl - dlaczego powinieneś nas wybrać?

Pożyczkaplus.pl zapewnia pozabankowe usługi przez internet. Jest to wygodny i bezpieczny sposób, aby uzyskać szybkie pożyczki. Gwarantujemy, że w prosty sposób uzyskasz środki finansowe, których najbardziej potrzebujesz. Pożyczkaplus.pl posiada wieloletnie doświadczenie i kompetencje w zakresie udzielania pożyczek internetowych. Pożyczkę możesz uzyskać już za pomocą kilku prostych kroków. Na początku musisz wybrać kwotę interesującej Cię pożyczki online. Następnie konieczna jest rejestracja na naszej stronie internetowej. Proces ten zajmuje kilka minut. Wystarczy, że będziesz miał przy sobie urządzenie z dostępem do internetu, telefon komórkowy, dowód osobisty i dostęp do bankowości elektronicznej. Nic skomplikowanego, prawda? Pamiętaj, że potwierdzenie Twojej tożsamości za pomocą bankowości internetowej to bardzo istotny krok, którego nie możesz pominąć. Chwilówka, to pożyczka udzielana na niewielką kwotę, którą trzeba spłacić w całości po upływie czasu zawartego w umowie. Płatności możesz dokonać bez wychodzenia z domu za pomocą bankowości online. Pożyczaj odpowiedzialnie – nasi doradcy pomogą ocenić Twoją zdolność kredytową i ustalić kwotę pożyczki, tak by jej spłata nie stanowiła dla Ciebie żadnego problemu.

Czytaj więcej Ukryj

Pożyczkaplus.pl - szybka pożyczka online bez zbędnych formalności

Szybko, bezpiecznie, wygodne i z niskim kosztem na zawsze – tak pożyczasz w pozyczkaplus.pl! Jedyne co musisz zrobić, żeby otrzymać tanią pożyczkę to: wybrać kwotę i termin spłaty pożyczki na suwaku, złożyć wniosek i poczekać na decyzję kredytową! Jeżeli to Twoja pierwsza pożyczka, to musisz też pamiętać, żeby potwierdzić swoje konto bankowe – bez tego nie będziemy mogli przelać Ci środków. Pieniądze trafią na Twoje konto nawet po kilkunastu minutach od momentu decyzji o przyznaniu pożyczki.

Plusy naszej pożyczki pozabankowej przez internet

Do wszystkich wyżej wymienionych plusów dokładamy jeszcze jeden. Teraz każda spłacona w terminie pierwsza pożyczka do 3000 zł na 30 dni jest całkowicie darmowa. Oznacza to, że spłacasz dokładnie tyle, ile pożyczasz. Stali Klienci mogą liczyć na sezonowe rabaty obniżające koszty pożyczki przez internet na konto. Każdą pierwszą i kolejną pożyczkę na dowód możesz również refinansować o okres, na który została udzielona. Dzięki temu nie musisz się martwić, jeżeli nie uda Ci się zebrać całej kwoty w określonym terminie.

Jak otrzymać pierwszą darmową pożyczkę internetową?

Aby otrzymać pożyczkę pozabankową musisz się zarejestrować na naszej stronie. Proces rejestracji jest bardzo prosty i nie wymaga od Ciebie specjalnych przygotowań. Wystarczy, że masz urządzenie z dostępem do internetu, dowód osobisty i rachunek w banku z dostępem do bankowości elektronicznej. Pamiętaj, że możesz pożyczyć od 200 do 3000 zł na 30 dni za darmo, jeżeli jest to Twoja pierwsza pożyczka i spłacisz ją w terminie.

Pożyczki online bez BIK – czy to możliwe?

Firmy pożyczkowe są zobowiązane do weryfikacji klienta w bazach dłużników. Taki obowiązek jest na nie nakładany przez prawo. Natomiast nie ma obowiązku sprawdzania konkretnych baz dłużników – ta decyzja należy już do pożyczkodawcy. Z tego względu pożyczki pozabankowej bez bik jest możliwe w sytuacji, w której dana firma decyduje się na sprawdzanie innych baz dłużników.